Из китайской розницы власти изымают iPad

Фото iphoneroot.comКитайская компания Proview объявила о намерении добиться запрета на вывоз из Китая собранных на местных заводах планшетных компьютеров Apple iPad. Представители Proview утверждает, что компании принадлежат права на торговый знак «iPad», зарегистрированный еще в 2000 году.

Запрос о запрете вывоза из Китая готовых планшетов Proview направила в таможенные органы страны, однако пока неизвестно, в какие сроки на него будет дан ответ. Между тем, по инициативе компании, из местных магазинов из китайской розницы было изъято несколько десятков iPad, сообщает utro.ru.



Коментарі

  +0 #1 Галина 3 февр. 2012 г., 20:32:59
Уважаемая Наталья! Лучше бы Вы инициировали получение неупередженной защиты простых людей в судах, а потом можно было бы и о митингах поговорить
  +0 #2 пк 3 февр. 2012 г., 20:34:08
собираться интересно олигархам типа наташи, жульки, кучмы и других... у них уже реализовано за счет народа право на образование, медицину, достойную жизнь... а у народа этого нет...

Додати коментар

Новости от Киноафиша.юа
Загрузка...
Загрузка...

Полковник ЗСУ у запасі та військовий експерт Роман Світан у воєнному зведенні на 24 грудня обговорив наступні теми:

детальніше

Опитування

Чи підтримуєте Ви мир з рашистами на умовах здачі окупованих територій?

Конфлікти і закони © 2008-2024.

Електронна версія всеукраїнського юридичного журналу «Конфлікти і закони». Свідоцтво про держреєстрацію: КВ № 13326-2210Р від 19.11.2007 р. Повний або частковий передрук матеріалів сайту дозволяється лише після письмової згоди редакції. Увага! Починаючи з 21.11.2013 року (дня провалу євроінтеграції з ЄС), редакція журналу «Конфлікти і закони» (всупереч правилам правопису) залишає за собою право публікувати слова «партія регіонів» та «віктор федорович янукович» з малої літери. Також, починаючи з 29.06.2016 року, редакція «КЗ» залишає за собою право назавжди публікувати на своїх сторінках з малої літери слова (і утворені від них абревіатури) та словосполучення «москва», «росія», «російська федерація», «володимир путін», а разом з ними і скорочення «роскомнадзор» (як і всі інші держустанови росії), порушивши таким чином встановлені правила правопису незалежно від мов, на яких ці слова та назви публікуються. Це наша зброя в інформаційній війні з окупантом.