Проигравший выборы кандидат в президенты Армении начал голодовку

golodovka ovsesyan

 
Бывший кандидат в президенты Армении Раффи Ованесян начал сегодня вечером голодовку на площади перед Ереванским оперным театром. По результатам президентских выборов, состоявшихся 18 февраля, он занял второе место, однако продолжает утверждать, что победу одержал он, а не избранный президент Серж Саргсян.


Ованесян, бывший гражданин США, первый глава МИД независимой Армении в 1991-1992 годах, ныне возглавляет оппозиционную парламентскую партию "Наследие". По словам Ованесяня, он будет продолжать голодовку до тех пор, пока Саргсян "не уйдет в отставку".

В настоящее время Конституционный суд Армении готовится рассмотреть иск Ованесяна о признании недействительными итогов голосования, сообщает ИТАР-ТАСС.



Коментарі

  +0 #1 гк 10 мар. 2013 г., 20:55:08
а это значит, что победил неугодный США человек и не буде теперь покоя людям от оппозиции и международной общественности, пока не придет тот, кто должен. Не получится миром, получится как в Ливии, не получится так, так бомбу бросят...

Додати коментар

Новости от Киноафиша.юа
Загрузка...
Загрузка...

Останні новини

Бійці ССО Збройних сил України завдають суттєвих втрат військам противника у Курській області, зокрема військовослужбовцям КНДР

детальніше

Опитування

Чи підтримуєте Ви мир з рашистами на умовах здачі окупованих територій?

Конфлікти і закони © 2008-2024.

Електронна версія всеукраїнського юридичного журналу «Конфлікти і закони». Свідоцтво про держреєстрацію: КВ № 13326-2210Р від 19.11.2007 р. Повний або частковий передрук матеріалів сайту дозволяється лише після письмової згоди редакції. Увага! Починаючи з 21.11.2013 року (дня провалу євроінтеграції з ЄС), редакція журналу «Конфлікти і закони» (всупереч правилам правопису) залишає за собою право публікувати слова «партія регіонів» та «віктор федорович янукович» з малої літери. Також, починаючи з 29.06.2016 року, редакція «КЗ» залишає за собою право назавжди публікувати на своїх сторінках з малої літери слова (і утворені від них абревіатури) та словосполучення «москва», «росія», «російська федерація», «володимир путін», а разом з ними і скорочення «роскомнадзор» (як і всі інші держустанови росії), порушивши таким чином встановлені правила правопису незалежно від мов, на яких ці слова та назви публікуються. Це наша зброя в інформаційній війні з окупантом.