Міжнародна федерація журналістів запустила сайт з безпеки

sate bezpeki

 

Міжнародна федерація журналістів запустила сайт http://ifj-safety.org/en, присвячений безпеці та захисту інформації. Веб-сайт містить портал з висвітлення всіх видів діяльності Міжнародної федерації журналістів (МФЖ): забезпечення безпеки журналістів та боротьбі з безкарністю насильства щодо засобів масової інформації, повідомили «Конфліктам і законам» у прес-службі Незалежної медіа-профспілки України (НМПУ).


«В умовах триваючого натиску на журналістів в гарячих точках по всьому світу, переслідувань, залякування, тортур і навіть смерті просто за виконання своєї роботи щодо сотень репортерів, редакторів та їх допоміжного персоналу, - сказав президент Міжнародної федерації журналістів Джим Бумела, - МФЖ відіграє унікальну роль у захисті життя журналістів у всьому світі. Запуск веб-сайту безпеки МФЖ відкриває нову главу в нашій історії, що робить його одним з найважливіших інструментів для журналістів та їх об'єднання для управління ризиками, підвищення рівня інформованості , забезпечує підготовку з безпеки, а також дає поради з формування культури безпеки та приєднання до кампанії з припинення безкарності».

На сайті представлена інформація про стратегію, програми та заходи, пов'язані з безпекою і правами журналістів, в тому числі подробиці про безпеку Міжнародного фонду МФЖ.

Там будуть регулярно надаватися рекомендації з безпеки для журналістів, які постійно працюють або виїжджають до регіонів, постраждалих від конфліктів, політичної нестабільність і спалахів захворювань, від стихійних лих.

МФЖ протягом багатьох років розповсюджує широкий спектр інструментів, розроблених, щоб допомогти журналістам підготуватися для роботи в складних умовах і для захисту їхнього права на життя і фізичну безпеку, що є обов'язком урядів.

«Новий сайт буде надавати журналістам доступ до даного матеріалу, а також дасть їм можливість взяти участь у кампанії, яку ми будемо проводити від їхнього імені, - додав Бет Коста, генеральний секретар Міжнародної федерації журналістів. - Ми маємо намір зробити його якомога інтерактивнішим і високо оцінимо, думки журналістів щодо послуг, які ми надаємо».Комментарии

Комментарии отсутствуют. Возможно, ваш будет первым?

Добавить комментарий

Новости от Киноафиша.юа
Загрузка...
Загрузка...

Центр оперативного інформування: огляд подій у районі проведення операції Об’єднаних сил з 17 по 23 січня 2022 року

подробнее
Конфликты и законы © 2008-2022.

Электронная версия всеукраинского юридического журнала «Конфликты и законы». Свидетельство о госрегистрации: КВ № 13326-2210Р от 19.11.2007 г. Полная или частичная перепечатка материалов сайта разрешается только после письменного согласия редакции. Внимание! Начиная с 21.11.2013 года (дня провала евроинтеграции с ЕС) редакция журнала «Конфликты и законы» (вопреки правилам правописания) оставляет за собой право публиковать слова «партия регионов» и «виктор федорович янукович» со строчной буквы. Также, начиная с 29.06.2016 года, редакция «КЗ» оставляет за собой право навсегда публиковать на своих страницах со строчной (маленькой) буквы слова (и образованные от них аббревиатуры) и словосочетания «москва», «россия», «российская федерация», «владимир путин», а вместе с ними и сокращение «роскомнадзор» (как и все прочие госучреждения рф), нарушив таким образом установленные правила правописания независимо от языков, на каких эти слова и названия публикуются. Это наше оружие в информационной войне с оккупантом.