Китаец выиграл в лотерею больше 40 миллионов долларов

Фото ria.ruЖитель города Чэнду китайской провинции Сычуань выиграл в лотерею «Двуцветный шар» 200 миллионов юаней (41,3 миллиона долларов). Налог с выигрыша составил 50 миллионов юаней (7,9 миллиона долларов), еще 10 миллионов юаней (1,6 миллиона долларов) он добровольно передал на благотворительные нужды.

Имя счастливчика не разглашается, он отказался давать интервью, а на памятной фотографии лотерейной компании надел маску панды.

Этот приз стал третьим по величине выигрышем в истории китайской лотереи — рекордную сумму в 565 миллионов юаней (почти 90 миллионов долларов) в прошлом году выиграл житель восточно-китайской провинции Чжэцзян.

По имеющимся данным, за 2011 год продажи двух лотерейных компаний Китая составили 221,4 миллиарда юаней (35,1 миллиарда долларов), увеличившись в годовом исчислении на 33,2%. При этом на долю основанной в 1987 году "Фули цайпяо" пришлось 57,7% от этой суммы. Оставшиеся 42,3% продала китайская Спортивная лотерея, сообщает ria.ru.



Коментарі

Коментарі відсутні. Можливо, ваш буде першим?

Додати коментар

Новости от Киноафиша.юа
Загрузка...
Загрузка...

Останні новини

Полковник ЗСУ у запасі та військовий експерт Роман Світан у новому воєнному зведенні на 22 листопада обговорив наступні актуальні фронтові теми:

детальніше
Конфлікти і закони © 2008-2024.

Електронна версія всеукраїнського юридичного журналу «Конфлікти і закони». Свідоцтво про держреєстрацію: КВ № 13326-2210Р від 19.11.2007 р. Повний або частковий передрук матеріалів сайту дозволяється лише після письмової згоди редакції. Увага! Починаючи з 21.11.2013 року (дня провалу євроінтеграції з ЄС), редакція журналу «Конфлікти і закони» (всупереч правилам правопису) залишає за собою право публікувати слова «партія регіонів» та «віктор федорович янукович» з малої літери. Також, починаючи з 29.06.2016 року, редакція «КЗ» залишає за собою право назавжди публікувати на своїх сторінках з малої літери слова (і утворені від них абревіатури) та словосполучення «москва», «росія», «російська федерація», «володимир путін», а разом з ними і скорочення «роскомнадзор» (як і всі інші держустанови росії), порушивши таким чином встановлені правила правопису незалежно від мов, на яких ці слова та назви публікуються. Це наша зброя в інформаційній війні з окупантом.