Японского чиновника отстранили от светской жизни за письмо императору

yapnoets

 
Член верхней палаты парламента Японии оказался в центре скандала после передачи на прошлой неделе рукописного письма императору Акихито. В своем послании японский чиновник попытался донести информацию о том, какими могут быть последствия аварии на АЭС «Фукусима» для тех, кто устраняет последствия ядерной катастрофы, а также как она отразилась на здоровье японских детей.


Инцидент произошел 31 октября на приеме у императора, когда чиновник Ямамото самолично вручил послание монарху.

В Японии подобные действия считаются неприемлемыми, поэтому Ямамото было предложено уйти в отставку, однако чиновник отказался принять подобное предложение. Все, что он сделал, – официально попросил прощения у императора за беспокойство.

Тем не менее, 8 ноября палатой было принято решение запретить Ямамото принимать участие в церемониях и других мероприятиях, связанных с императорской семьей, сообщает информагентство Kyodo News



Коментарі

Коментарі відсутні. Можливо, ваш буде першим?

Додати коментар

Новости от Киноафиша.юа
Загрузка...
Загрузка...

Останні новини

Полковник ЗСУ у запасі та військовий експерт Роман Світан у воєнному зведенні на 22 грудня обговорив наступні теми:

детальніше

Опитування

Чи підтримуєте Ви мир з рашистами на умовах здачі окупованих територій?

Конфлікти і закони © 2008-2024.

Електронна версія всеукраїнського юридичного журналу «Конфлікти і закони». Свідоцтво про держреєстрацію: КВ № 13326-2210Р від 19.11.2007 р. Повний або частковий передрук матеріалів сайту дозволяється лише після письмової згоди редакції. Увага! Починаючи з 21.11.2013 року (дня провалу євроінтеграції з ЄС), редакція журналу «Конфлікти і закони» (всупереч правилам правопису) залишає за собою право публікувати слова «партія регіонів» та «віктор федорович янукович» з малої літери. Також, починаючи з 29.06.2016 року, редакція «КЗ» залишає за собою право назавжди публікувати на своїх сторінках з малої літери слова (і утворені від них абревіатури) та словосполучення «москва», «росія», «російська федерація», «володимир путін», а разом з ними і скорочення «роскомнадзор» (як і всі інші держустанови росії), порушивши таким чином встановлені правила правопису незалежно від мов, на яких ці слова та назви публікуються. Це наша зброя в інформаційній війні з окупантом.