Конгрес українців Канади закликає світ засудити прийняття репресивних законів в Україні

kongres ukraintsiv

 
Конгрес українців Канади закликає президента януковича до термінового діалогу з опозицією та громадським суспільством «для мирного виходу із політичної кризи в Україні, а не підтримки прийняття заходів, що надалі поглиблять кризу та узаконять репресії над Українським народом».


Про це йдеться у заяві президента Конгресу українців Канади Павла Ґрода, повідомляють «Конфлікти і закони» з посиланням на прес-службу ВО «Батьківщина».

«Ми хочемо нагадати президенту януковичу, що увесь світ спостерігає за цими подіями з великою тривогою», - сказав він.

«Схвалені закони порушують права громадян на свободу зібрань, свободу засобів масової інформації, верховенство права. Найбільшою загрозою для України є те, що ці закони перетворять її на поліцейську державу, в якій усі накази служби безпеки стануть загальнообов'язковими», - зазначив Павло Ґрод.

«Президент янукович, як гарант Конституції, несе відповідальність перед 46 мільйонами громадян України стосовно забезпечення та захисту конституційних прав громадян», - додав він.

«Ми закликаємо світових лідерів об'єднатися і засудити ці закони, що суттєво обмежують свободу і матимуть довгий та шкідливий вплив на громадянське суспільство в Україні, а також спосіб, у який вони були проголосовані у парламенті, та закликати президента януковича ветувати ці закони і відновити демократію в Україні", - наголосив президент Конгресу українців Канади.



Коментарі

Коментарі відсутні. Можливо, ваш буде першим?

Додати коментар

Новости от Киноафиша.юа
Загрузка...
Загрузка...

Ведучий Ігор Гаврищак та військовий експерт Роман Світан обговорили гарячі новини України та світу станом на 28 листопада

детальніше
Конфлікти і закони © 2008-2025.

Електронна версія всеукраїнського юридичного журналу «Конфлікти і закони». Свідоцтво про держреєстрацію: КВ № 13326-2210Р від 19.11.2007 р. Повний або частковий передрук матеріалів сайту дозволяється лише після письмової згоди редакції. Увага! Починаючи з 21.11.2013 року (дня провалу євроінтеграції з ЄС), редакція журналу «Конфлікти і закони» (всупереч правилам правопису) залишає за собою право публікувати слова «партія регіонів» та «віктор федорович янукович» з малої літери. Також, починаючи з 29.06.2016 року, редакція «КЗ» залишає за собою право назавжди публікувати на своїх сторінках з малої літери слова (і утворені від них абревіатури) та словосполучення «москва», «росія», «російська федерація», «володимир путін», а разом з ними і скорочення «роскомнадзор» (як і всі інші держустанови росії), порушивши таким чином встановлені правила правопису незалежно від мов, на яких ці слова та назви публікуються. Це наша зброя в інформаційній війні з окупантом.