Латвія поскаржилася в ООН на порушення прав кримських татар

gerb oon

 
Міністр закордонних справ Латвії Едгарс Рінкевічс вказав генеральному секретарю ООН Пан Гі Муну на порушення прав національних меншин в Криму. Рінкевічс під час зустрічі з Пан Гі Муном вказав на критичну ситуацію з дотриманням прав представників національних меншин на території окупованого Росією півострова. Про це повідомляє прес-служба МЗС Латвії, передає ZN.UA.


«Ми отримуємо дуже тривожні повідомлення про масові гоніння на кримських татар, їх залякування, виселення з місць проживання та випадках викрадення. ООН та іншим міжнародним організаціям слід звернути серйозну увагу на цю ситуацію і закликати Росію дотримуватися загальноприйнятих норм захисту прав національних меншин», - сказав Рінкевічс.

Також латвійський міністр порушив питання виборів на Донбасі. Він заявив, що не можна визнавати організовані сепаратистами «вибори» на контрольованій ними території, а спроби Росії зробити це голосування легітимним не сприятимуть врегулюванню конфлікту.



Коментарі

Коментарі відсутні. Можливо, ваш буде першим?

Додати коментар

Новости от Киноафиша.юа
Загрузка...
Загрузка...

Останні новини

Полковник ЗСУ у запасі та військовий експерт Роман Світан у воєнному зведенні на 22 грудня обговорив наступні теми:

детальніше

Опитування

Чи підтримуєте Ви мир з рашистами на умовах здачі окупованих територій?

Конфлікти і закони © 2008-2024.

Електронна версія всеукраїнського юридичного журналу «Конфлікти і закони». Свідоцтво про держреєстрацію: КВ № 13326-2210Р від 19.11.2007 р. Повний або частковий передрук матеріалів сайту дозволяється лише після письмової згоди редакції. Увага! Починаючи з 21.11.2013 року (дня провалу євроінтеграції з ЄС), редакція журналу «Конфлікти і закони» (всупереч правилам правопису) залишає за собою право публікувати слова «партія регіонів» та «віктор федорович янукович» з малої літери. Також, починаючи з 29.06.2016 року, редакція «КЗ» залишає за собою право назавжди публікувати на своїх сторінках з малої літери слова (і утворені від них абревіатури) та словосполучення «москва», «росія», «російська федерація», «володимир путін», а разом з ними і скорочення «роскомнадзор» (як і всі інші держустанови росії), порушивши таким чином встановлені правила правопису незалежно від мов, на яких ці слова та назви публікуються. Це наша зброя в інформаційній війні з окупантом.