Путін оголосив про домовленість щодо припинення вогню на Донбасі
- Подробиці
- Опубліковано 12.02.2015 14:24
-
Автор: Конфликты и законы Конфлікти і закони
- Переглядів: 6560
Тристороння контактна група підписала документ на переговорах у Мінську. Президент Росії Володимир Путін заявив про підписання одного документа за підсумками переговорів у Мінську. Про це він сказав на брифінгу в Мінську, повідомляє lb.ua.
«Один документ підписаний - підписаний контактної мінської групою. Він називається «Комплекс заходів, спрямований на імплементацію Мінських домовленостей. А другий документ - не підписний, ця заява президентів Франції, України, вашого покірного слуги, канцлера ФРН про те, що ми підтримуємо цей процес», - заявив він.
За словами Путіна, в підписаному документі йдеться про припинення вогню опівночі з 14 на 15 лютого. Крім того, українські війська повинні відвести озброєння від сьогоднішньої лінії зіткнення, а бойовики - від лінії на 19 вересня.
Нагадаємо, що переговори в Мінську тривали з вечора середи і продовжилися більше ніж півдоби.
Також з цієї категорії...

Вертолеты ООН обстреливают позиции боевиков...
17 нояб. 2012 г.

На захваченном в Алжире газовом...
18 янв. 2013 г.

Германия и США заключат «антишпионский...
12 авг. 2013 г.
Набираючі популярність...

Збито 16 ворожих БпЛА, 9...
14 мар. 2025 г.

Перший вагомий важіль Трампа -...
14 мар. 2025 г.

ХАМАС і рух «Ісламський джихад»...
14 мар. 2025 г.
Останні новини
Полковник ЗСУ у запасі та військовий експерт Роман Світан разом із ведучим 24 Каналу у воєнному зведенні за 14 березня обговорили наступні теми:
Коментарі