Москва не може стати спостерігачем мирного процесу, тому що Росія - країна-окупант

rusnya okkupant

 
Прес-секретар Вищого комітету щодо переговорів сирійської опозиції Фарах аль-Атас назвала рішення Росії скоротити число військ в Сирії позитивним кроком. «Рішення Росії має важливе значення з точки зору підтримання мирного перехідного процесу, однак не представляється можливим, щоб Москва стала стороною, що дотримується миру, оскільки вона є окупантом», - заявила Фарах аль-Атас агентству Анадолу.


Аль-Атас зазначила, що Росія створила в Сирії бази, дислокувала там своїх військових в уніформі російської армії, але в той же час є стороною на міжсирійських переговорах в Женеві.

«Рішення Росії вивести війська з Сирії є правильним. Сподіваємося, що це не є тактичним кроком, спрямованим на зміну поточної ситуації. Але Росія вивела тільки техніку і обладнання, їх військові та бази все ще продовжують місію в цій країні. І це не означає, що вони не повернуться. Ми задоволені таким рухом подій, але хочемо бачити їх відображення на ділі», - сказала Аль-Атас.



Коментарі

Коментарі відсутні. Можливо, ваш буде першим?

Додати коментар

Новости от Киноафиша.юа
Загрузка...
Загрузка...

Останні новини

Заява спікера Джонсона нарешті підкріплена його рішучістю винести на голосування 60 мільярдів доларів допомоги від США Україні

детальніше
Конфлікти і закони © 2008-2024.

Електронна версія всеукраїнського юридичного журналу «Конфлікти і закони». Свідоцтво про держреєстрацію: КВ № 13326-2210Р від 19.11.2007 р. Повний або частковий передрук матеріалів сайту дозволяється лише після письмової згоди редакції. Увага! Починаючи з 21.11.2013 року (дня провалу євроінтеграції з ЄС), редакція журналу «Конфлікти і закони» (всупереч правилам правопису) залишає за собою право публікувати слова «партія регіонів» та «віктор федорович янукович» з малої літери. Також, починаючи з 29.06.2016 року, редакція «КЗ» залишає за собою право назавжди публікувати на своїх сторінках з малої літери слова (і утворені від них абревіатури) та словосполучення «москва», «росія», «російська федерація», «володимир путін», а разом з ними і скорочення «роскомнадзор» (як і всі інші держустанови росії), порушивши таким чином встановлені правила правопису незалежно від мов, на яких ці слова та назви публікуються. Це наша зброя в інформаційній війні з окупантом.