Ембарго проти Туреччини завдало удару по економіці самої Росії

embargo

 
Ймовірність того, що введене російським урядом щодо Туреччини продовольче ембарго досягне своїх цілей, є вкрай низькою. До такого висновку прийшли автори опублікованого Інститутом Гайдара, Російською академією народного господарства і державної служби (РАНХиДС) і Всеросійської академією зовнішньої торгівлі (ВАЗТ) аналітичного огляду «Моніторинг економічної ситуації в Росії. Тенденції і виклики соціально-економічного розвитку».


Про це повідомляє турецьке інформаційне агентство Анадолу.

Згідно зі звітом, на тлі стрімкого зростання імпортної продукції через девальвацію рубля відбулося настільки ж стрімке падіння внутрішнього попиту. Ситуація створила недолік імпортерів, послабивши тим самим вплив санкцій.

У Туреччині від ембарго найбільше постраждали інтереси виробників огірків, які не змогли перенаправити свою продукцію на інші ринки збуту. А ось виробникам помідорів та іншої овочевої продукції, на думку експертів, вдалося переорієнтуватися на інші ринки, такі як Білорусь і Азербайджан.

Сільгосппродукція, яку Росія ввозить з інших країн, виявилась дорожчою, ніж турецька. Поставки овочів в РФ збільшила Білорусія, однак це є наслідком реекспорту турецької продукції.

Рішення про введення ряду економічних санкцій щодо Туреччини уряд РФ прийняв після інциденту з російським літаком в листопаді 2016 року.



Коментарі

Коментарі відсутні. Можливо, ваш буде першим?

Додати коментар

Новости от Киноафиша.юа
Загрузка...
Загрузка...

Полковник ЗСУ у запасі та військовий експерт Роман Світан у новому воєнному зведенні на 5 січня обговорив наступні актуальні теми:

детальніше

Опитування

Чи підтримуєте Ви мир з рашистами на умовах здачі окупованих територій?

Конфлікти і закони © 2008-2025.

Електронна версія всеукраїнського юридичного журналу «Конфлікти і закони». Свідоцтво про держреєстрацію: КВ № 13326-2210Р від 19.11.2007 р. Повний або частковий передрук матеріалів сайту дозволяється лише після письмової згоди редакції. Увага! Починаючи з 21.11.2013 року (дня провалу євроінтеграції з ЄС), редакція журналу «Конфлікти і закони» (всупереч правилам правопису) залишає за собою право публікувати слова «партія регіонів» та «віктор федорович янукович» з малої літери. Також, починаючи з 29.06.2016 року, редакція «КЗ» залишає за собою право назавжди публікувати на своїх сторінках з малої літери слова (і утворені від них абревіатури) та словосполучення «москва», «росія», «російська федерація», «володимир путін», а разом з ними і скорочення «роскомнадзор» (як і всі інші держустанови росії), порушивши таким чином встановлені правила правопису незалежно від мов, на яких ці слова та назви публікуються. Це наша зброя в інформаційній війні з окупантом.