Великобританія голосує за гамлетівське питання «Бути чи не бути?» членству в ЄС

angliya referendum

 
У Великобританії проходить референдум з питання подальшого членства країни в Євросоюзі (ЄС). Як повідомляє інформаційне агентство Анадолу, виборчі дільниці у всіх 382 округах країни відкрилися о 07.00 за місцевим часом. Бажаючі зможуть віддати свій голос аж до 22 години.


У референдумі можуть взяти участь також громадяни Ірландії і країн-членів Співдружності націй, що проживають у Сполученому Королівстві.

Громадяни Великобританії, які мешкають за кордоном, і хоча б раз за останні 15 років брали участь у виборах, а також жителі Гібралтару, також можуть скористатися правом голосу.

У цілому по Великобританії зареєстровані 46 млн 499 тис. 537 виборців віком старше 18 років. У Гібралтарі ж очікується участь у референдумі 24 тис. 117 осіб.

Єдине питання, на яке належить відповісти в ході референдуму: «Чи повинно Сполучене Королівство залишитися в складі ЄС або вийде зі спільноти?»



Коментарі

Коментарі відсутні. Можливо, ваш буде першим?

Додати коментар

Новости от Киноафиша.юа
Загрузка...
Загрузка...

Полковник ЗСУ у запасі та військовий експерт Роман Світан у новому воєнному зведенні на 5 січня обговорив наступні актуальні теми:

детальніше

Опитування

Чи підтримуєте Ви мир з рашистами на умовах здачі окупованих територій?

Конфлікти і закони © 2008-2025.

Електронна версія всеукраїнського юридичного журналу «Конфлікти і закони». Свідоцтво про держреєстрацію: КВ № 13326-2210Р від 19.11.2007 р. Повний або частковий передрук матеріалів сайту дозволяється лише після письмової згоди редакції. Увага! Починаючи з 21.11.2013 року (дня провалу євроінтеграції з ЄС), редакція журналу «Конфлікти і закони» (всупереч правилам правопису) залишає за собою право публікувати слова «партія регіонів» та «віктор федорович янукович» з малої літери. Також, починаючи з 29.06.2016 року, редакція «КЗ» залишає за собою право назавжди публікувати на своїх сторінках з малої літери слова (і утворені від них абревіатури) та словосполучення «москва», «росія», «російська федерація», «володимир путін», а разом з ними і скорочення «роскомнадзор» (як і всі інші держустанови росії), порушивши таким чином встановлені правила правопису незалежно від мов, на яких ці слова та назви публікуються. Це наша зброя в інформаційній війні з окупантом.