​Частини іракської армії розвивають наступ на півночі Мосула

В Іраку триває шостий день операції по звільненню другого за величиною міста країни - Мосула від бойовиків терористичної організації ДЕАШ. Частини ЗС Іраку на даний момент розвивають наступ в районі селища Каракуш, що вважається центром Хамданія, повідомили в оборонному відомстві інформагентству Анадолу.


Крім того, 16-а бригада іракської армії веде наступ на район Тилкеф на півночі Мосула, де в основному проживають християни.

З початку операції сили безпеки встановили контроль над більш ніж 30-а населеними пунктами, в тому числі над селищами Немруд на півдні і Бертилла на північному сході Мосула.

У ніч на 17 жовтня прем'єр-міністр Іраку Хайдар аль-Ібаді оголосив про початок операції зі звільнення Мосула від терористичної організації ДЕАШ. Місто знаходиться під контролем угруповання бойовиків з червня 2014 року.

Операція проводиться при повітряній підтримці сил коаліції за участю іракської армії, сил курдського ополчення (пешмерга), шиїтських добровольців (Хашді Шабі) і сил МВС.

Фото aa.com.tr



Коментарі

Коментарі відсутні. Можливо, ваш буде першим?

Додати коментар

Новости от Киноафиша.юа
Загрузка...
Загрузка...

Останні новини

Розглядаємо головні події за 16 березня разом із військовим аналітиком, полковником ЗСУ в запасі Романом Світаном

детальніше
Конфлікти і закони © 2008-2026.

Електронна версія всеукраїнського юридичного журналу «Конфлікти і закони». Свідоцтво про держреєстрацію: КВ № 13326-2210Р від 19.11.2007 р. Повний або частковий передрук матеріалів сайту дозволяється лише після письмової згоди редакції. Увага! Починаючи з 21.11.2013 року (дня провалу євроінтеграції з ЄС), редакція журналу «Конфлікти і закони» (всупереч правилам правопису) залишає за собою право публікувати слова «партія регіонів» та «віктор федорович янукович» з малої літери. Також, починаючи з 29.06.2016 року, редакція «КЗ» залишає за собою право назавжди публікувати на своїх сторінках з малої літери слова (і утворені від них абревіатури) та словосполучення «москва», «росія», «російська федерація», «володимир путін», а разом з ними і скорочення «роскомнадзор» (як і всі інші держустанови росії), порушивши таким чином встановлені правила правопису незалежно від мов, на яких ці слова та назви публікуються. Це наша зброя в інформаційній війні з окупантом.