​Теракт в Кайсері. Смертник підірвав заміновану машину біля автобуса з військовими: 13 загиблих

Терористи підірвали замінований автомобіль неподалік від Університету Ерджіес в місті Кайсері. Теракт організований в 09.45 за місцевим часом в 500 метрах від будівель вузу, поблизу автобуса з військовослужбовцями. Згідно з повідомленням Генштабу Туреччини, жертвами теракту стали 13 військовослужбовців, 48 поранені, передає турецьке інформагентство Анадолу.


Губернатор Кайсері Сулейман Камджи повідомив, що вибух був влаштований смертником.

Глава Генштабу Хулусі Акар, коментуючи теракт в Кайсері, сказав: «Рішуча боротьба з тероризмом, як усередині Туреччини, так і за кордоном, буде продовжена до знищення останнього терориста».

Хулусі Акар поінформував президента Реджепа Тайіпа Ердогана про теракт в Кайсері. Інформацію про вибух отримав і прем'єр-міністр Біналі Йилдирим.

Верховна рада по радіо і телебаченню Туреччини ввела заборону на висвітлення в ЗМІ теми теракту в Кайсері.

Фото aa.com.tr



Коментарі

Коментарі відсутні. Можливо, ваш буде першим?

Додати коментар

Новости от Киноафиша.юа
Загрузка...
Загрузка...

Полковник ЗСУ у запасі та військовий експерт Роман Світан у воєнному зведенні на 9 січня обговорив наступні актуальні теми:

детальніше

Опитування

Чи підтримуєте Ви мир з рашистами на умовах здачі окупованих територій?

Конфлікти і закони © 2008-2025.

Електронна версія всеукраїнського юридичного журналу «Конфлікти і закони». Свідоцтво про держреєстрацію: КВ № 13326-2210Р від 19.11.2007 р. Повний або частковий передрук матеріалів сайту дозволяється лише після письмової згоди редакції. Увага! Починаючи з 21.11.2013 року (дня провалу євроінтеграції з ЄС), редакція журналу «Конфлікти і закони» (всупереч правилам правопису) залишає за собою право публікувати слова «партія регіонів» та «віктор федорович янукович» з малої літери. Також, починаючи з 29.06.2016 року, редакція «КЗ» залишає за собою право назавжди публікувати на своїх сторінках з малої літери слова (і утворені від них абревіатури) та словосполучення «москва», «росія», «російська федерація», «володимир путін», а разом з ними і скорочення «роскомнадзор» (як і всі інші держустанови росії), порушивши таким чином встановлені правила правопису незалежно від мов, на яких ці слова та назви публікуються. Це наша зброя в інформаційній війні з окупантом.