Більше шести мільйонів осіб в Сомалі зіткнулися з загрозою голоду
- Подробиці
- Опубліковано 17.02.2017 22:14
-
Автор: Конфликты и законы Конфлікти і закони
- Переглядів: 1265
Через сильну посуху 6,2 мільйона жителів Сомалі зіткнулися з загрозою голоду, йдеться в спільній заяві Всесвітньої продовольчої програми та Дитячого фонду ООН. У заяві наголошується, що ООН закликає міжнародну спільноту вжити термінових заходів для надання допомоги жителям Сомалі, повідомляє інформагентство «Анадолу».
Через сильну посуху в Сомалі виник дефіцит продуктів харчування і питної води, крім того, в сільському господарстві країни спостерігається застій.
На даний час Сомалі необхідно надати допомогу в розмірі 450 мільйонів доларів, щоб задовольнити потреби населення в продуктах харчування та питній воді, йдеться в заяві.
Фото aa.com.tr
Також з цієї категорії...

Десятки тысяч безработных Испании протестуют...
21 июл. 2012 г.

Судан выслал норвежского дипломата
10 окт. 2012 г.

Генпрокурор Египта намерен подать в...
24 нояб. 2012 г.
Набираючі популярність...

Тисячі людей вийшли на вулиці...
13 сент. 2025 г.

Міністр закордонних справ Польщі Радослав...
13 сент. 2025 г.

У Києві поліцейські затримали водійку,...
13 сент. 2025 г.
Останні новини
13.09.2025 10:09
Збито та подавлено 137 ворожих БпЛА13.09.2025 10:04
950 кацапів подохло минулої доби на українській земліПолковник ЗСУ у запасі та військовий експерт Роман Світан разом із ведучим Ігорем Гаврищаком у воєнному зведенні за 13 вересня обговорили наступні теми:
Коментарі