​Кількість жертв хіматаки режиму Асада перевищила 100. Постраждали 500 осіб, в основному діти

Міністр охорони здоров'я в тимчасовому уряді Сирії Феррас Джунді повідомив, що в результаті застосування режимом Асада хімічної зброї в населеному пункті Хан Шейхун провінції Ідліб загинули понад 100 мирних жителів, постраждали ще 500 чоловік, в основному діти, передає турецьке інформагентство «Анадолу».


За словами Джунді, в ході рятувальних операцій після хіматаки режиму Асада на район Хан Шейхун в Ідлібі піддалися ударам Управління цивільної оборони та лікарня.

До Туреччини через КПП «Джілвегезю» доставлені 15 постраждалих від застосування хімічної зброї, в основному жінки і діти.


Режим Асада за останні 10 днів три рази застосував хімічну зброю проти мирних жителів Сирії.

25 березня в місті Хама в результаті застосування режимом Асада хімічної зброї загинули двоє і постраждали 30 осіб.

З турецької провінції Хатай в Ідліб на прохання сирійської опозиції спрямовані 30 машин швидкої допомоги.

Фото aa.com.tr



Коментарі

Коментарі відсутні. Можливо, ваш буде першим?

Додати коментар

Новости от Киноафиша.юа
Загрузка...
Загрузка...

Останні новини

Полковник ЗСУ у запасі та військовий експерт Роман Світан у воєнному зведенні на 22 грудня обговорив наступні теми:

детальніше

Опитування

Чи підтримуєте Ви мир з рашистами на умовах здачі окупованих територій?

Конфлікти і закони © 2008-2024.

Електронна версія всеукраїнського юридичного журналу «Конфлікти і закони». Свідоцтво про держреєстрацію: КВ № 13326-2210Р від 19.11.2007 р. Повний або частковий передрук матеріалів сайту дозволяється лише після письмової згоди редакції. Увага! Починаючи з 21.11.2013 року (дня провалу євроінтеграції з ЄС), редакція журналу «Конфлікти і закони» (всупереч правилам правопису) залишає за собою право публікувати слова «партія регіонів» та «віктор федорович янукович» з малої літери. Також, починаючи з 29.06.2016 року, редакція «КЗ» залишає за собою право назавжди публікувати на своїх сторінках з малої літери слова (і утворені від них абревіатури) та словосполучення «москва», «росія», «російська федерація», «володимир путін», а разом з ними і скорочення «роскомнадзор» (як і всі інші держустанови росії), порушивши таким чином встановлені правила правопису незалежно від мов, на яких ці слова та назви публікуються. Це наша зброя в інформаційній війні з окупантом.