Палестинець провів у в'язницях Ізраїлю більше 20 років
- Подробиці
- Опубліковано 20.04.2017 16:52
-
Автор: Конфликты и законы Конфлікти і закони
- Переглядів: 1738
Палестинець Махмуд Деаджине провів в ізраїльських в'язницях в цілому 21 рік. За словами палестинця, Ізраїль вкрав у нього значну частину життя. «Коли я відбував свій перший термін, у мене було троє онуків. Тепер їх 60», - сказав агентству «Анадолу» 69-річний палестинець, якого називають «лідером єрусалимських укладених».
У 1993 році ізраїльський суд засудив Деаджине до 109 років позбавлення волі. Він провів у в'язниці 21 років і зміг вийти на свободу тільки в грудні 2013 року на підставі угоди між Палестиною та Ізраїлем про звільнення 104 палестинців, термін утримання яких в ізраїльських в'язницях перевищив 20 років.
За словами палестинця, він ніколи не забуде в’язнів Керміа і Махира Юнуса, які провели у в'язниці 35 років свого життя.
«Ці люди провели в ізраїльській в'язниці більшу частину свого життя. Палестинці відбувають в ізраїльських в'язницях найбільші терміни», - зазначив Деаджине.
Відповідно до доповіді, підготовленої Товариством палестинських ув'язнених спільно з іншими організаціями, в ізраїльських в'язницях відбувають покарання близько семи тисяч палестинців, в тому числі 57 жінок і 300 дітей. 481 з них відбуває покарання в тюрмах Східного Єрусалиму.
Фото aa.com.tr
Також з цієї категорії...

Российскую кибермошенницу задержали в Таиланде
19 февр. 2012 г.

Болгария опять митингует
21 июн. 2013 г.

В России прошли внезапные военные...
27 июл. 2013 г.
Набираючі популярність...

Приговор Тимошенко это - приговор...
12 окт. 2011 г.

Резолюция ПАСЕ? Да кто ее...
29 янв. 2012 г.

А нам все равно, а...
5 мая 2012 г.
Останні новини
28.06.2025 10:54
Знешкоджено 22 ворожих БпЛА28.06.2025 10:46
1000 москалів подохла минулої доби на українській земліПолковник ЗСУ у запасі та військовий експерт Роман Світан разом із ведучим Ігорем Гаврищаком у воєнному зведенні за 27 червня обговорили наступні теми:
Коментарі