​У Польщі сталася залізнична аварія - пасажирський потяг зіткнувся з вантажним, постраждали 24 людини

Увечері 30 серпня під Квідзином у Поморському воєводстві сталася залізнична аварія. Пасажирський потяг, що прямував з Ґдині в Бєльсько-Бялу, врізався у вантажний поїзд, що з'їжджав на під'їзну колію. 7 з 11 вагонів пасажирського поїзда зійшли з колії, повідомляє «Польське радіо».


У результаті зіткнення 24 людини отримали поранення, в тому числі чотири дитини. За словами рятувальників, це диво, що ніхто не загинув.

«В основному, в результаті зіткнення, пасажири отримали удари і порізи. Водночас ніхто не втратив свідомості і всі покинули вагони самотужки. Нам навіть не довелося використовувати ноші», - зазначив бригадир пожежної служби Томаш Комошіньский.

На допомогу постраждалим прибули медичні та пожежні служби, а також місцева влада і населення. Пасажирів розмістили у спортзалі місцевої школи, де для них були підготовлена вода, продукти харчування і матраци.

До ранку рух на маршруті було відновлено.

Фото PAP



Коментарі

Коментарі відсутні. Можливо, ваш буде першим?

Додати коментар

Новости от Киноафиша.юа
Загрузка...
Загрузка...

Останні новини

Бійці ССО Збройних сил України завдають суттєвих втрат військам противника у Курській області, зокрема військовослужбовцям КНДР

детальніше

Опитування

Чи підтримуєте Ви мир з рашистами на умовах здачі окупованих територій?

Конфлікти і закони © 2008-2024.

Електронна версія всеукраїнського юридичного журналу «Конфлікти і закони». Свідоцтво про держреєстрацію: КВ № 13326-2210Р від 19.11.2007 р. Повний або частковий передрук матеріалів сайту дозволяється лише після письмової згоди редакції. Увага! Починаючи з 21.11.2013 року (дня провалу євроінтеграції з ЄС), редакція журналу «Конфлікти і закони» (всупереч правилам правопису) залишає за собою право публікувати слова «партія регіонів» та «віктор федорович янукович» з малої літери. Також, починаючи з 29.06.2016 року, редакція «КЗ» залишає за собою право назавжди публікувати на своїх сторінках з малої літери слова (і утворені від них абревіатури) та словосполучення «москва», «росія», «російська федерація», «володимир путін», а разом з ними і скорочення «роскомнадзор» (як і всі інші держустанови росії), порушивши таким чином встановлені правила правопису незалежно від мов, на яких ці слова та назви публікуються. Це наша зброя в інформаційній війні з окупантом.