​Російський хакер визнав себе винним у суді США

Громадянин росії Роман Селезньов в США зізнався у скоєнні кіберзлочинів. 33-річного Селезньова, сина депутата державної думи Валерія Селезньова, звинувачують у розкраданні інформації про кредитні картки та інших особистих даних, а також проведенні незаконних операцій з переведення в готівку викрадених коштів. Ці операції дозволили йому отримати в цілому 50 млн доларів, повідомляє «Голос Америки».


Селезньов визнав себе винним за двома пунктами звинувачення: співучасті у вимаганні та змові з метою здійснення банківського шахрайства. Звинувачення на адресу Селезньова були висунуті в двох федеральних судах - в штатах Невада і Джорджія, де проживають потерпілі.

У квітні Селезньов був засуджений до 27 років позбавлення волі судом у Вашингтоні - за його роль в розкраданні даних про кредитні картки. Він був заарештований на Мальдівах і екстрадований до США. Влада росії критикували цей арешт, називаючи його «незаконним викраденням».

Роман Селезньов. Фото AFP



Коментарі

Коментарі відсутні. Можливо, ваш буде першим?

Додати коментар

Новости от Киноафиша.юа
Загрузка...
Загрузка...

Останні новини

Полковник ЗСУ у запасі та військовий експерт Роман Світан у воєнному зведенні на 22 грудня обговорив наступні теми:

детальніше

Опитування

Чи підтримуєте Ви мир з рашистами на умовах здачі окупованих територій?

Конфлікти і закони © 2008-2024.

Електронна версія всеукраїнського юридичного журналу «Конфлікти і закони». Свідоцтво про держреєстрацію: КВ № 13326-2210Р від 19.11.2007 р. Повний або частковий передрук матеріалів сайту дозволяється лише після письмової згоди редакції. Увага! Починаючи з 21.11.2013 року (дня провалу євроінтеграції з ЄС), редакція журналу «Конфлікти і закони» (всупереч правилам правопису) залишає за собою право публікувати слова «партія регіонів» та «віктор федорович янукович» з малої літери. Також, починаючи з 29.06.2016 року, редакція «КЗ» залишає за собою право назавжди публікувати на своїх сторінках з малої літери слова (і утворені від них абревіатури) та словосполучення «москва», «росія», «російська федерація», «володимир путін», а разом з ними і скорочення «роскомнадзор» (як і всі інші держустанови росії), порушивши таким чином встановлені правила правопису незалежно від мов, на яких ці слова та назви публікуються. Це наша зброя в інформаційній війні з окупантом.