Режим Асада продовжує бомбити і обстрілювати зону деескалації в Сирії
- Подробиці
- Опубліковано 25.11.2017 19:09
-
Автор: Конфликты и законы Конфлікти і закони
- Переглядів: 1131
Сили режиму Башара Асада продовжують піддавати обстрілу і бомбардуванню обложене передмістя Дамаска - Східну Гуту. На цей раз бомбардувалася територія сирітського будинку «Дерево надії», ремонт якого здійснював турецький Фонд захисту прав і свобод людини і гуманітарної допомоги (İHH) і кувейтська благодійна організація «Бейтюль Зекат», повідомив прес-секретар представництва İHH в Сирії Селім Тосун, передає турецьке інформагентство «Анадолу».
«У сирітському будинку проживали 50 дітей. Їм довелося разом з 16 співробітниками установи спуститися в підвал. Постраждалих немає, але зламані вікна будівлі, згорів припаркований поблизу автомобіль», - зазначив він.
Як повідомило Управління цивільної оборони (Білі берети), сили режиму Асада з раннього ранку продовжують піддавати бомбардуванню район Хареста, а також населені пункти Медйере, Місраб і Айн Терма в Східній Гуті.
Протягом останніх п'яти років в облозі прихильників Асада в Східній Гуті проживають близько 400 тисяч чоловік. Понад тисячу дітей тут щодня стикаються з ризиком смерті через брак продовольства і відсутності медичних послуг.
Фото aa.com.tr
Також з цієї категорії...

С помощью Google Earth археолог...
14 авг. 2012 г.

Турецкая армия уничтожила 42 курдских...
9 нояб. 2012 г.

Заявление сенатора Джона Маккейна о...
26 апр. 2014 г.
Набираючі популярність...

Тисячі людей вийшли на вулиці...
13 сент. 2025 г.

Міністр закордонних справ Польщі Радослав...
13 сент. 2025 г.

У Києві поліцейські затримали водійку,...
13 сент. 2025 г.
Останні новини
13.09.2025 10:09
Збито та подавлено 137 ворожих БпЛА13.09.2025 10:04
950 кацапів подохло минулої доби на українській земліПолковник ЗСУ у запасі та військовий експерт Роман Світан разом із ведучим Ігорем Гаврищаком у воєнному зведенні за 13 вересня обговорили наступні теми:
Коментарі