​Анкара і Вашингтон обговорили тему поставок зброї до Сирії

Відбулася телефонна розмова прес-секретаря президента Туреччини Ібрагіма Калина з радником президента США з національної безпеки Гербертом МакМастером. В адміністрації глави Турецької держави повідомили, що бесіда мала місце в ніч на 27 січня, передає турецьке інформагентство «Анадолу».


У ході бесіди підтверджена інформація про припинення поставок зброї терористам PYD/YPG в Сирію.

Відбувся обмін думками по ходу операції «Оливкова гілка» в Афріні, а також політичного перехідного процесу в Сирії.

Підкреслено значущість співпраці і взаємної поваги партнерів по НАТО в ім'я досягнення спільних цілей.

Прес-секретар президента Туреччини підкреслив важливість врахування стурбованості Анкари з питань загроз національній безпеці. Наголошено на необхідності координації дій з метою запобігання поширенню недостовірної інформації.

Останній раз Калин і МакМастер спілкувалися по телефону 20 січня поточного року.

Фото aa.com.tr



Коментарі

Коментарі відсутні. Можливо, ваш буде першим?

Додати коментар

Новости от Киноафиша.юа
Загрузка...
Загрузка...

Останні новини

Полковник ЗСУ у запасі та військовий експерт Роман Світан у новому воєнному зведенні на 1 листопада обговорив такі теми:

детальніше

Опитування

Чи підтримуєте Ви ідею влади продавати українські безпілотники за кордон?

Конфлікти і закони © 2008-2024.

Електронна версія всеукраїнського юридичного журналу «Конфлікти і закони». Свідоцтво про держреєстрацію: КВ № 13326-2210Р від 19.11.2007 р. Повний або частковий передрук матеріалів сайту дозволяється лише після письмової згоди редакції. Увага! Починаючи з 21.11.2013 року (дня провалу євроінтеграції з ЄС), редакція журналу «Конфлікти і закони» (всупереч правилам правопису) залишає за собою право публікувати слова «партія регіонів» та «віктор федорович янукович» з малої літери. Також, починаючи з 29.06.2016 року, редакція «КЗ» залишає за собою право назавжди публікувати на своїх сторінках з малої літери слова (і утворені від них абревіатури) та словосполучення «москва», «росія», «російська федерація», «володимир путін», а разом з ними і скорочення «роскомнадзор» (як і всі інші держустанови росії), порушивши таким чином встановлені правила правопису незалежно від мов, на яких ці слова та назви публікуються. Це наша зброя в інформаційній війні з окупантом.