У Багдаді протестують проти кандидата на пост прем'єра Іраку Мухаммеда ас-Судані
- Подробиці
- Опубліковано 15.12.2019 19:13
-
Автор: Конфликты и законы Конфлікти і закони
- Переглядів: 1600
У Багдаді демонстранти протестують проти кандидатури Мухаммеда ас-Судані на пост прем'єр-міністра Іраку. Ас-Судані підтримують екс-прем'єр Іраку Нурі аль-Малікі та проіранська коаліція «Фатх». Протестуючі на площі Тахрір в Багдаді оголосили, що не підтримують кандидатуру ас-Судані на пост прем'єр-міністра Іраку, повідомляє турецьке інформагентство «Анадолу».
Акції проти кандидатури ас-Судані на пост прем'єра пройшли в провінціях Басра, Мусенна і Зікар.
Кандидатуру ас-Судані на пост прем'єра підтримують в Іраку всі шиїтські групи, курдські і сунитські партії, за винятком коаліції «Саірун» на чолі з шиїтським богословом Муктадою ас-Садром.
Антиурядові акції в Іраку тривають з першого жовтня. Іракці протестують проти безробіття і корупції.
Фото aa.com.tr
Також з цієї категорії...

Известного датского профессора в шпионаже
14 апр. 2012 г.

Поправка Джексона-Вэника может быть отменена...
8 сент. 2012 г.

Россия недовольна Кореей. Из-за желания...
3 дек. 2012 г.
Набираючі популярність...

Протягом січня - вересня 2025...
8 окт. 2025 г.

СБУ затримала далекобійника-агента фсб, який...
8 окт. 2025 г.

Поліцейські затримали зловмисника, який пограбував...
8 окт. 2025 г.
Останні новини
Полковник ЗСУ у запасі та військовий експерт Роман Світан разом із ведучим Ігорем Гаврищаком у воєнному зведенні обговорили наступні теми:
Коментарі