Жертвами бомбардування в Судані стали сімнадцятеро людей
- Подробиці
- Опубліковано 01.06.2023 15:28
-
Автор: Конфликты и законы Конфлікти і закони
- Переглядів: 2974

Жертвами бомбардування в районі Майо на півдні суданської столиці Хартума стали 17 людей, ще 106 отримали поранення. Зіткнення між армією та Силами швидкого реагування (СБР) Судану тривають уже 47 днів. Як повідомили у Профспілці лікарів Судану, стан 36 постраждалих оцінюється як важкий, передає турецьке інформагентство «Анадолу».
Лікарі навчального госпіталю Бешаїр не встигають надавати своєчасну допомогу пораненим через дефіцит персоналу.
Управління цивільної авіації Судану раніше оголосило рішення продовжити до 15 червня режим закритості повітряного простору африканської країни, за винятком рейсів з гуманітарною допомогою або з метою евакуації.
Повітряний простір Судану закрито з початку квітня.
Фото aa.com.tr
Також з цієї категорії...



Набираючі популярність...



Останні новини
25.06.2026 10:20
Збито та подавлено 83 ворожих БпЛА25.06.2026 10:14
1270 кацапів подохло минулої доби на українській землі24.06.2026 09:53
Збито та подавлено 95 ворожих БпЛА24.06.2026 09:47
1260 москалів подохло минулої доби на українськіц земліПро ситуацію навколо Константинівки, тиск на східному фронті, роль Білорусі та можливості російського наступу влітку розповідає військовий експерт Роман Світан


Коментарі