​Від тортур у тюрмах Асада загинули 13 тисяч сирійців

За шість років конфлікту в Сирії в тюрмах режиму Башара Асада під тортурами вбиті 12 920 осіб, йдеться в дослідженні Наглядової ради з прав людини в Сирії (SNHR). «З березня 2011 по червень 2017 року серед інших під тортурами прихильників Асада вбито 41 жінка і 161 дитина», - йдеться в дослідженні.


Згідно з документом, прихильники Асада, терористи ДЕАШ і PYD (сирійське крило PKK) за роки конфлікту вбили під тортурами загалом 13 029 осіб, включаючи 164 дітей і 57 жінок. З цієї цифри 12 920 чоловік були замучені до смерті в тюрмах Асада, пояснили в SNHR.

30 осіб, в тому числі одна дитина і 13 жінок, були викрадені терористами ДЕАШ, після чого зазнали тортур і були вбиті.

Сирійське крило PKK - PYD несе відповідальність за тортури 26 осіб, в тому числі одну дитину і двох жінок, повідомляє турецьке інформагентство «Анадолу».

Фото aa.com.tr



Коментарі

Коментарі відсутні. Можливо, ваш буде першим?

Додати коментар

Новости от Киноафиша.юа
Загрузка...
Загрузка...

Останні новини

Полковник ЗСУ у запасі та військовий експерт Роман Світан у новому воєнному зведенні на 20 листопада обговорив наступні актуальні теми:

детальніше
Конфлікти і закони © 2008-2024.

Електронна версія всеукраїнського юридичного журналу «Конфлікти і закони». Свідоцтво про держреєстрацію: КВ № 13326-2210Р від 19.11.2007 р. Повний або частковий передрук матеріалів сайту дозволяється лише після письмової згоди редакції. Увага! Починаючи з 21.11.2013 року (дня провалу євроінтеграції з ЄС), редакція журналу «Конфлікти і закони» (всупереч правилам правопису) залишає за собою право публікувати слова «партія регіонів» та «віктор федорович янукович» з малої літери. Також, починаючи з 29.06.2016 року, редакція «КЗ» залишає за собою право назавжди публікувати на своїх сторінках з малої літери слова (і утворені від них абревіатури) та словосполучення «москва», «росія», «російська федерація», «володимир путін», а разом з ними і скорочення «роскомнадзор» (як і всі інші держустанови росії), порушивши таким чином встановлені правила правопису незалежно від мов, на яких ці слова та назви публікуються. Це наша зброя в інформаційній війні з окупантом.