​Південна Корея не виключає прямих поставок зброї в Україну, але спершу можлива передача оборонного озброєння


Південна Корея не виключає прямих поставок зброї в Україну, заявив у четвер президент Юн Сук Йоль. Як пише агентство Yonhap, лідер країни зазначив, що дозвіл північнокорейським військам отримати бойовий досвід може стати критичним питанням з точки зору безпеки Південної Кореї, повідомляє Польське радіо.

Юн на прес-конференції в Сеулі заявив, що країна може поступово коригувати свою стратегію підтримки. «Це означає, що ми не виключаємо можливості постачання зброї (в Україну)», — сказав він. Разом із тим, він наголосив, що спершу розглянуть передачу оборонного озброєння.

Влада Сеула вперше сигналізувала про можливість військової підтримки України через день після того, як диктатори Північної Кореї та росії підписали у Пхеньяні договір про партнерство.

Юн Сук Йоль. Фото Yonhap



Коментарі

Коментарі відсутні. Можливо, ваш буде першим?

Додати коментар

Новости от Киноафиша.юа
Загрузка...
Загрузка...

Полковник ЗСУ у запасі, військовий експерт Роман Світан у воєнному зведенні на 10 грудня обговорив останні новини довкола війни росії проти України

детальніше

Опитування

Чи підтримуєте Ви мир з рашистами на умовах здачі окупованих територій?

Конфлікти і закони © 2008-2024.

Електронна версія всеукраїнського юридичного журналу «Конфлікти і закони». Свідоцтво про держреєстрацію: КВ № 13326-2210Р від 19.11.2007 р. Повний або частковий передрук матеріалів сайту дозволяється лише після письмової згоди редакції. Увага! Починаючи з 21.11.2013 року (дня провалу євроінтеграції з ЄС), редакція журналу «Конфлікти і закони» (всупереч правилам правопису) залишає за собою право публікувати слова «партія регіонів» та «віктор федорович янукович» з малої літери. Також, починаючи з 29.06.2016 року, редакція «КЗ» залишає за собою право назавжди публікувати на своїх сторінках з малої літери слова (і утворені від них абревіатури) та словосполучення «москва», «росія», «російська федерація», «володимир путін», а разом з ними і скорочення «роскомнадзор» (як і всі інші держустанови росії), порушивши таким чином встановлені правила правопису незалежно від мов, на яких ці слова та назви публікуються. Це наша зброя в інформаційній війні з окупантом.