Стив Джобс хотел дать Siri другое имя, но так ничего и не придумал

siri31 03 2012Идея назвать программу распознавания речи для iPhone «Сири» (Siri) принадлежала Дагу Киттлаусу (Dag Kittlaus), одному из учредителей одноименной компании, созданной для разработки программного обеспечения для Siri и купленной Apple в 2010 году.

На конференции в Чикаго Киттлаус рассказал, что Стив Джобс (Steve Jobs) не был фанатом названия и думал над альтернативой Siri, однако так и не смог придумать ничего подходящего, и в результате имя осталось за программой, пишет Networkworld.

В переводе с норвежского Siri означает «красивая женщина, которая ведет вас к победе». По мнению Киттлауса, это «прекрасное имя». Он даже хотел назвать так свою дочь, но родился мальчик.

Стиву Джобсу часто не нравились предлагаемые названия продукции Apple. Так, он был не в восторге от «iMac» и «iPod», однако, как и в случае с Siri, эти названия закрепились за продуктами за неимением достойных альтернатив, сообщает ruformator.ru.



Коментарі

Коментарі відсутні. Можливо, ваш буде першим?

Додати коментар

Новости от Киноафиша.юа
Загрузка...
Загрузка...

Останні новини

Полковник ЗСУ у запасі та військовий експерт Роман Світан у новому воєнному зведенні на 22 листопада обговорив наступні актуальні фронтові теми:

детальніше
Конфлікти і закони © 2008-2024.

Електронна версія всеукраїнського юридичного журналу «Конфлікти і закони». Свідоцтво про держреєстрацію: КВ № 13326-2210Р від 19.11.2007 р. Повний або частковий передрук матеріалів сайту дозволяється лише після письмової згоди редакції. Увага! Починаючи з 21.11.2013 року (дня провалу євроінтеграції з ЄС), редакція журналу «Конфлікти і закони» (всупереч правилам правопису) залишає за собою право публікувати слова «партія регіонів» та «віктор федорович янукович» з малої літери. Також, починаючи з 29.06.2016 року, редакція «КЗ» залишає за собою право назавжди публікувати на своїх сторінках з малої літери слова (і утворені від них абревіатури) та словосполучення «москва», «росія», «російська федерація», «володимир путін», а разом з ними і скорочення «роскомнадзор» (як і всі інші держустанови росії), порушивши таким чином встановлені правила правопису незалежно від мов, на яких ці слова та назви публікуються. Це наша зброя в інформаційній війні з окупантом.