Основатель Wikileaks готовит иск против британской газеты Guardian

Основатель сайта Wikileaks Джулиан Ассанж, который подал апелляцию на решение британского суда о его экстрадиции в Швецию и сейчас находится в Великобритании, подтвердил, что готовится подать иск против газеты Guardian.
 
Об этом Ассанж заявил в воскресенье во время своего первого официального публичного выступления перед аудиторией в 700 человек.
 
Основатель Wikileaks заявил, что "сайт готовит иск против Guardian". Иск связан с книгой об Ассанже, написанной совместно корреспондентами Guardian Девидом Ли и Люком Хардингом, которые не хотели публиковать настоящие имена информаторов скандальных сведений, так как им может угрожать опасность. Ассанж в свою очередь якобы заявил: "Они того заслуживают". Авторы опубликовали его слова в книге.
 
Как подчеркивает Guardian, газета еще не получила никаких судебных исков. Газета Guardian была одним из пяти главных партнеров Wikileaks, сообщает pravo.ru.


Коментарі

Коментарі відсутні. Можливо, ваш буде першим?

Додати коментар

Новости от Киноафиша.юа
Загрузка...
Загрузка...

Полковник ЗСУ у запасі та військовий експерт Роман Світан у новому військовому зведенні на 14 жовтня розповів про гострі ситуації на фронті:

детальніше

Опитування

Чи підтримуєте Ви ідею влади продавати українські безпілотники за кордон?

Конфлікти і закони © 2008-2024.

Електронна версія всеукраїнського юридичного журналу «Конфлікти і закони». Свідоцтво про держреєстрацію: КВ № 13326-2210Р від 19.11.2007 р. Повний або частковий передрук матеріалів сайту дозволяється лише після письмової згоди редакції. Увага! Починаючи з 21.11.2013 року (дня провалу євроінтеграції з ЄС), редакція журналу «Конфлікти і закони» (всупереч правилам правопису) залишає за собою право публікувати слова «партія регіонів» та «віктор федорович янукович» з малої літери. Також, починаючи з 29.06.2016 року, редакція «КЗ» залишає за собою право назавжди публікувати на своїх сторінках з малої літери слова (і утворені від них абревіатури) та словосполучення «москва», «росія», «російська федерація», «володимир путін», а разом з ними і скорочення «роскомнадзор» (як і всі інші держустанови росії), порушивши таким чином встановлені правила правопису незалежно від мов, на яких ці слова та назви публікуються. Це наша зброя в інформаційній війні з окупантом.