Рианна хочет отсудить 5 миллионов долларов у Topshop

rianna topshop

 
Рианна сотрудничает с модной маркой River Island, а вот с другим брендом масс-маркет ее отношения не сложились. Если верить источникам, певица подала в суд на британский лейбл Topshop. Она хочет отсудить 5 миллионов долларов за незаконное использование ее изображения.


Рианну возмутил тот факт, что в одной из предыдущих коллекций Topshop появились футболки с ее изображением. «Менеджеры Рианны много раз просили Topshop остановить продажу ее изображений, - рассказал инсайдер. - Им только постоянно отвечали: «Мы выполним вашу просьбу». Хотя законы Великобритании не защищают артистов в такой ситуации, она решила не отступать и судиться с Topshop. Она потратила почти миллион долларов на судебные издержки по этому делу. Она говорит, что это вопрос принципа и хочет придать дело огласке. Они пользуются артистами. Это самая настоящая эксплуатация. То, что они делают, неправильно».

Представители Topshop пока отказываются от каких-либо комментариев. Будем следить за развитием событий, сообщает popcornnews.ru.



Коментарі

Коментарі відсутні. Можливо, ваш буде першим?

Додати коментар

Новости от Киноафиша.юа
Загрузка...
Загрузка...

Полковник ЗСУ у запасі та військовий експерт Роман Світан у новому воєнному зведенні на 22 листопада обговорив наступні актуальні фронтові теми:

детальніше
Конфлікти і закони © 2008-2024.

Електронна версія всеукраїнського юридичного журналу «Конфлікти і закони». Свідоцтво про держреєстрацію: КВ № 13326-2210Р від 19.11.2007 р. Повний або частковий передрук матеріалів сайту дозволяється лише після письмової згоди редакції. Увага! Починаючи з 21.11.2013 року (дня провалу євроінтеграції з ЄС), редакція журналу «Конфлікти і закони» (всупереч правилам правопису) залишає за собою право публікувати слова «партія регіонів» та «віктор федорович янукович» з малої літери. Також, починаючи з 29.06.2016 року, редакція «КЗ» залишає за собою право назавжди публікувати на своїх сторінках з малої літери слова (і утворені від них абревіатури) та словосполучення «москва», «росія», «російська федерація», «володимир путін», а разом з ними і скорочення «роскомнадзор» (як і всі інші держустанови росії), порушивши таким чином встановлені правила правопису незалежно від мов, на яких ці слова та назви публікуються. Це наша зброя в інформаційній війні з окупантом.