У Києві на Михайлівській площі вшанували День пам’яті жертв усіх тоталітарних та авторитарних режимів

 
23 серпня з 12 до 14 години національно-патріотичні сили: Українська партія, УНП, УРП, КУН, УНА-УНСО, тов. Меморіал ім. Василя Стуса, тов. Політичних в’язнів та репресованих, Всеукраїнське об’єднання ветеранів, Комітет Захисту України, Спілка офіцерів України, Звичаєве Козацтво, ОУН, ОУН(д), МНК, Молодий Народний Рух, Батьківщина молода та Оргкомітет з підготовки міжнародного суду над злочинами комунізму проти людства на Михайлівській площі столиці вшанували пам’ять жертв усіх тоталітарних та авторитарних режимів.
 
 
Захід відбувався у рамках Загальноєвропейського Дня вшанування пам’яті жертв усіх тоталітарних та авторитарних режимів.
 
 
В акції взяли участь відомі діячі дисидентського руху – в’язні радянських таборів: Богдан Горинь, Євген Сверстюк, Василь Овсієнко, Олесь Сергієнко, Олесь Шевченко, Микола Горбаль, Григорій Куценко, директор музею совєтської окупації Роман Круцик, історик-політолог Роман Матузко та інші. На відзначення Загальноєвропейського Дня пам’яті були запрошені представники дипломатичного корпусу європейських країн, а також колишніх совєтських республік. Під час акції присутні змогли ознайомитися з виставкою маловідомих документів і фотоматеріалів, які яскраво показують типологічну подібність гітлерівського нацистського режиму з його ідеологічним братом-близнюком – сталінським радянським режимом, та їх тісну співпрацю в ході підготовки до спільного розпалювання Другої Світової Війни проти вільних націй.
 
 
В кінці акції відбулося запалення свічок та покладання вінка та квітів до пам’ятника жертвам Голодомору в 1932-33 роках біля пам’ятного знаку жертвам голодомору 1932-33 років, а також направлена окрема делегація для покладання квітів на могили жертв совєтських таборів на Байковому кладовищі: Василю Стусу, Юрію Литвину, Олексі Тихому.
 
 
У другій частині акції в рамках святкування Дня Державного Прапора України відбулося розгортання найбільшого Державного Прапора в Україні (30х45 м.) на Михайлівській площі, а також урочистий підйом у повітря Державного Прапора України на повітряних кульках, як символ звільнення нашої держави з пут комуністичної тоталітарної імперії. Про історію підняття синьо-жовтого стягу над Києвом, Москвою, над Київрадою, над Верховною Радою і врешті-решт над усією державою поділилися спогадами активні учасники тих подій: Віктор Кукса, Олександр Мосіюк, Георгій Лукянчук, народний депутат України Іван Заєць.
 
 
На завершення акції хор «Гомін» та хор «Вольниця» заспівали українські пісні.
 
 
 
«Конфлікти і закони»


Коментарі

Коментарі відсутні. Можливо, ваш буде першим?

Додати коментар

Новости от Киноафиша.юа
Загрузка...
Загрузка...

Останні новини

Полковник ЗСУ у запасі та військовий експерт Роман Світан у новому воєнному зведенні на 22 листопада обговорив наступні актуальні фронтові теми:

детальніше
Конфлікти і закони © 2008-2024.

Електронна версія всеукраїнського юридичного журналу «Конфлікти і закони». Свідоцтво про держреєстрацію: КВ № 13326-2210Р від 19.11.2007 р. Повний або частковий передрук матеріалів сайту дозволяється лише після письмової згоди редакції. Увага! Починаючи з 21.11.2013 року (дня провалу євроінтеграції з ЄС), редакція журналу «Конфлікти і закони» (всупереч правилам правопису) залишає за собою право публікувати слова «партія регіонів» та «віктор федорович янукович» з малої літери. Також, починаючи з 29.06.2016 року, редакція «КЗ» залишає за собою право назавжди публікувати на своїх сторінках з малої літери слова (і утворені від них абревіатури) та словосполучення «москва», «росія», «російська федерація», «володимир путін», а разом з ними і скорочення «роскомнадзор» (як і всі інші держустанови росії), порушивши таким чином встановлені правила правопису незалежно від мов, на яких ці слова та назви публікуються. Це наша зброя в інформаційній війні з окупантом.