Властелинам колец предъявлен воторой иск

Голливудскую кинокомпанию New Line Cinema снова обвинили в укрывательстве доходов, полученных от проката трилогии «Властелин колец». Первый иск подал режиссер фильма Питер Джексон. После проведенного аудита он обнаружил, что New Line скрыла часть доходов и не выплатила ему причитающиеся деньги от проката картины. Теперь с подобным обвинением выступил продюсер фильма Сол Зентц. В иске указывается, что в лицензии, выданной New LIne, он должен получать процент от проката фильмов по мотивам «Властелина колец», а также созданных по мотивам этой трилогии книг. Сол Зентц владел правами на трилогию с 1976 года, но позже частично передал их New Line. Когда Сол Зентц решил провести аудит New Line, компания отказала ему в допуске к финансовой документации. Точная сумма исковых требований Сола Зентца неизвестна. По некоторым данным, в международном прокате трилогия заработала около трех миллиардов долларов.

Следующая статья

 



Коментарі

Коментарі відсутні. Можливо, ваш буде першим?

Додати коментар

Новости от Киноафиша.юа
Загрузка...
Загрузка...

Останні новини

Полковник ЗСУ у запасі та військовий експерт Роман Світан у новому воєнному зведенні на 4 листопада розповів про наступні актуальні ситуації на фронті:

детальніше

Опитування

Чи підтримуєте Ви ідею влади продавати українські безпілотники за кордон?

Конфлікти і закони © 2008-2024.

Електронна версія всеукраїнського юридичного журналу «Конфлікти і закони». Свідоцтво про держреєстрацію: КВ № 13326-2210Р від 19.11.2007 р. Повний або частковий передрук матеріалів сайту дозволяється лише після письмової згоди редакції. Увага! Починаючи з 21.11.2013 року (дня провалу євроінтеграції з ЄС), редакція журналу «Конфлікти і закони» (всупереч правилам правопису) залишає за собою право публікувати слова «партія регіонів» та «віктор федорович янукович» з малої літери. Також, починаючи з 29.06.2016 року, редакція «КЗ» залишає за собою право назавжди публікувати на своїх сторінках з малої літери слова (і утворені від них абревіатури) та словосполучення «москва», «росія», «російська федерація», «володимир путін», а разом з ними і скорочення «роскомнадзор» (як і всі інші держустанови росії), порушивши таким чином встановлені правила правопису незалежно від мов, на яких ці слова та назви публікуються. Це наша зброя в інформаційній війні з окупантом.