Знайшли генерал-лейтенанта Пукача - виконавця убивства журналіста Георгія Гонгадзе

На фото: єкс-генерал Пукач під час затримання на подвір'ї будинку в с. Молочайки
Колишнього начальника головного управління кримінального розшуку департаменту зовнішнього спостереження МВС України, генерал-лейтенанта Олексія Пукача знайшли на Житомирщині. Розшукуваний з 2003 року, він майже рік проживав на околиці села Молочайки Житомирської області разом із своєю співмешканкою Загорулько, на ім'я якої рік тому і був придбаний будинок. Вона представила генерала як Петра, "відставного генерала дальнього плавання", родича свого чоловіка. Пукач займався рибалкою, мав власний трактор, на якому збирав корм для домашньої худоби. До найближчого відділку міліції було 15 кілометрів.

"Він був дивним як для сільського мешканця, як людина, що ніколи не знала сільського життя", - згадав один із мешканців.

Співробітники СБУ з'явилися в селі три дні тому. Їх помітили мешканці села, але коли сільський голова подзвонив до міліції, там попросили "гостей не чіпати".

"Вони три дні чергували, вичекали момент. Він же тільки до худоби, корів там виводив. І видно в цей момент, коли він прийшов по корів, на нього одягли наручники", - зазначив сільський голова.

За інформацією сусідів, співмешканку Пукача також забрали до СБУ.

Як відомо, восени 2003 року Пукач був затриманий за підозрою в знищенні документів, що свідчать про стеження за журналістом Георгієм Гонгадзе, а після звільнення зник. На початку 2005 року йому звинуватили в убивстві журналіста.

За офіційною версією, саме Пукач став головним виконавцем убивства журналіста Георгія Гонгадзе. Тепер його затримано

За даними слідства, він організував стеження за журналістом і керував групою офіцерів міліції (Валерієм Костенком, Миколою Протасовим і Олександром Поповичем), які викрали Гонгадзе 16 вересня 2000 року і вивезли його в поле поблизу села Сухоліси Білоцерківського району Київської області.

За версією слідства, Пукач власноручно задушив журналіста і змусив співучасників мовчати про цей випадок, а потім, можливо, перепоховав тіло в лісовому масиві Улашевського лісництва Таращанского району.

Висловлювалися припущення, що Пукач не міг діяти самостійно, без відому свого попередника на посаді начальника головного управління кримінального розшуку, а в той час керівника апарата МВС України Едуарда Фере, який з липня 2003 року знаходився в комі, а нещодавно помер.

У серпні 2003 року Пукач одержав у Києві нову трикімнатну квартиру в елітному будинку. У жовтні 2003 року він був затриманий Генеральною прокуратурою й обвинувачувався у знищенні документів, що свідчать про стеження за Гонгадзе в травні-липні 2000 року.

Після того, як у листопаду 2003 року Пукач був звільнений з-під варти Апеляційним судом міста Києва під підписку про невиїзд, вбивця зник.

За матеріалами sprotiv.org

Настпуна стаття »



Коментарі

Коментарі відсутні. Можливо, ваш буде першим?

Додати коментар

Новости от Киноафиша.юа
Загрузка...
Загрузка...

Останні новини

Полковник ЗСУ у запасі та військовий експерт Роман Світан у воєнному зведенні на 20 січня обговорив наступні актуальні теми:

детальніше

Опитування

Чи підтримуєте Ви мир з рашистами на умовах здачі окупованих територій?

Конфлікти і закони © 2008-2025.

Електронна версія всеукраїнського юридичного журналу «Конфлікти і закони». Свідоцтво про держреєстрацію: КВ № 13326-2210Р від 19.11.2007 р. Повний або частковий передрук матеріалів сайту дозволяється лише після письмової згоди редакції. Увага! Починаючи з 21.11.2013 року (дня провалу євроінтеграції з ЄС), редакція журналу «Конфлікти і закони» (всупереч правилам правопису) залишає за собою право публікувати слова «партія регіонів» та «віктор федорович янукович» з малої літери. Також, починаючи з 29.06.2016 року, редакція «КЗ» залишає за собою право назавжди публікувати на своїх сторінках з малої літери слова (і утворені від них абревіатури) та словосполучення «москва», «росія», «російська федерація», «володимир путін», а разом з ними і скорочення «роскомнадзор» (як і всі інші держустанови росії), порушивши таким чином встановлені правила правопису незалежно від мов, на яких ці слова та назви публікуються. Це наша зброя в інформаційній війні з окупантом.