​ТОП-15 володарів надр від YouControl

Попри війну з СБУ YouControl продовжує робити прозорим бізнес-середовище України. YouControl опублікувала своє перше дослідження цього року - про компанії, котрі мають дозвіл на роботу з надрами. Які компанії отримують з цього найбільше виручки? Кому вони належать? – читайте у матеріалі YouControl:


На сьогодні українські компанії володіють 3079 ліцензіями, котрі Державна служба геології та надр видала на видобуток та розвідку корисних копалин. Які компанії серед тих, хто отримав ці дозволи, є найбільш успішними відповідно до отриманої виручки у 2015-2016 роках? Аналітики YouControl склали рейтинг сировинних компаній, виручка яких залежить від надр України.

Аналітики YouControl склали та проаналізувати ТОП-15 сировинних компаній-лідерів за отриманою виручкою за 2015-2016 роки. Прогнозовано, до них увійшли компанії, які займаються видобутком залізної руди та вугілля. Серед їх власників такі публічні особи, як Костятин Жеваго, Рінат Ахметов та Вадим Новинський. Також компанії із нафтового сектору, інтереси котрої представляє Ігор Коломойський. Із газового сектору до топу потрапили державні монополісти у вигляді державних НАК «Нафтогаз» та її «дочки» «Укргазвидобування». До списку найбільших компаній ‒ володарів надр потрапили і підприємства відомих бізнесменів: Миколи Злочевського, Віктора Нусенкіса та Олександра Ярославського.

Таблиця ТОП-15 володарів надр України




YouControl — аналітична система, яка з 50 джерел формує досьє на кожну компанію України на основі відкритих даних, відстежує зміни в держреєстрах та візуалізує зв’язки між афілійованими особами. Унікальна технологія YouControl дозволяє за хвилину отримати актуальну (на час запиту) інформацію про компанію або ФОП. Функція моніторингу щоденно повідомляє про зміни відповідно до даних з офіційних джерел. Система дозволяє бізнесу перевіряти своїх партнерів. А в межах соціальної місії компанія YouControl надає доступ для журналістів та громадських активістів безкоштовно для проведення розслідувань, аналізу держзакупівель, моніторингу декларацій.

Фото fakty.ictv.ua



Коментарі

Коментарі відсутні. Можливо, ваш буде першим?

Додати коментар

Новости от Киноафиша.юа
Загрузка...
Загрузка...

Полковник ЗСУ у запасі та військовий експерт Роман Світан у новому воєнному зведенні на 13 січня обговорив наступні актуальні теми:

детальніше
Конфлікти і закони © 2008-2025.

Електронна версія всеукраїнського юридичного журналу «Конфлікти і закони». Свідоцтво про держреєстрацію: КВ № 13326-2210Р від 19.11.2007 р. Повний або частковий передрук матеріалів сайту дозволяється лише після письмової згоди редакції. Увага! Починаючи з 21.11.2013 року (дня провалу євроінтеграції з ЄС), редакція журналу «Конфлікти і закони» (всупереч правилам правопису) залишає за собою право публікувати слова «партія регіонів» та «віктор федорович янукович» з малої літери. Також, починаючи з 29.06.2016 року, редакція «КЗ» залишає за собою право назавжди публікувати на своїх сторінках з малої літери слова (і утворені від них абревіатури) та словосполучення «москва», «росія», «російська федерація», «володимир путін», а разом з ними і скорочення «роскомнадзор» (як і всі інші держустанови росії), порушивши таким чином встановлені правила правопису незалежно від мов, на яких ці слова та назви публікуються. Це наша зброя в інформаційній війні з окупантом.