​Чому влада фальсифікує економічні показники?

Читаю звіти статистичного відомства України і знаходжу в них далекі від реальних процесів показники. Нам, без будь яких сумлінь, повідомляють, що ніякого особливого зростання споживчих цін у листопаді-грудні не було: за ці 2 місяці інфляція цін ніби то склала 2.4 %. А ціни і тарифи на електроенергію, опалення і гарячу воду – залишилися на нульовому рівні (хоча відомо, що вартість цих видів послуг зросла на 20-25 %). Також вони нам «ліплять» туфту, коли показують, що вартість послуг з утримання будинків залишилася майже без змін. Вони не знають, що у Києві та інших містах вартість цих послуг чиновники підняли на 90 %! І це не все. Виявляється, що у 2018 році ціни на основні продукти харчування (м’ясо, молоко, овочі і фрукти), які на наших очах зросли на 30-40 %, за даними статистиків, падали з лютого до грудня!


Це як розуміти? Що, статистичний орган не знімає об`єктивної інформації, а слухає Порошенка і Гройсмана? Навіщо така дезінформація? – Лише для того, щоб дурити народ перед виборами? Тепер вони несуть ахінею, що втримали загальний індекс зростання цін за 2018 рік у межах 10 %, в той час як правдивий показник інфляції цін у майже 2-2,5 рази вищий. А це дає можливості владі демонструвати «досягнення» і не виконувати конкретні соціально-правові зобов`язання перед суспільством:

1) Завищити темп росту ВВП країни, який заявляється публічно, бо чим нижче загальне зростання цін, тим вищим є розрахунковий індекс фізичного росту ВВП. Вже почули від Порошенка, що цей показник зріс за рік на 3-4 %, хоча офіційний розрахунок робиться у середині лютого. Схоже, що сьогоднішній Президент дав цим самим команду державній статслужбі;

2) Не індексувати (пропорційно піднімати) пенсії та інші соціальні виплати, які за законом збільшуються при перевищенні десяти процентного рубежу (ця влада 4 роки ігнорує норми цього закону);

3) Завуалювати правду про видатки державного бюджету: виявляється, що останній наповнюється значно дешевшими гривнями, а отже фінансові, зарплатні, соціальні та інвестиційні виплати зі скарбниці стають реально меншими, а значить, усі отримувачі ошукані і потребують більших асигнувань;

4) Дозволяти гройсманам заявляти, що середня пенсія і зарплата зросли за рік на 30-35%.

Навіщо потрібен такий статистичний прислужницький орган? Щоб заліпити нам очі і ми не бачили, в якому болоті живемо? Чи влада хоче нагодувати нас не повноцінною їжею, а фальшивими відсотками? Треба міняти систему статистики, вивільнити державний орган з-під уряду і обов`язково започаткувати недержавне статистичне бюро. А сьогоднішнім шахраям-чиновникам відповідаємо: фальшивими відсотками годуйтеся самі, а неправда не допоможе вам втриматися при владі.

Володимир Лановий, facebook.com

Фото РБК-Україна



Коментарі

Коментарі відсутні. Можливо, ваш буде першим?

Додати коментар

Новости от Киноафиша.юа
Загрузка...
Загрузка...

Останні новини

Полковник ЗСУ у запасі та військовий експерт Роман Світан у новому воєнному зведенні на 22 листопада обговорив наступні актуальні фронтові теми:

детальніше
Конфлікти і закони © 2008-2024.

Електронна версія всеукраїнського юридичного журналу «Конфлікти і закони». Свідоцтво про держреєстрацію: КВ № 13326-2210Р від 19.11.2007 р. Повний або частковий передрук матеріалів сайту дозволяється лише після письмової згоди редакції. Увага! Починаючи з 21.11.2013 року (дня провалу євроінтеграції з ЄС), редакція журналу «Конфлікти і закони» (всупереч правилам правопису) залишає за собою право публікувати слова «партія регіонів» та «віктор федорович янукович» з малої літери. Також, починаючи з 29.06.2016 року, редакція «КЗ» залишає за собою право назавжди публікувати на своїх сторінках з малої літери слова (і утворені від них абревіатури) та словосполучення «москва», «росія», «російська федерація», «володимир путін», а разом з ними і скорочення «роскомнадзор» (як і всі інші держустанови росії), порушивши таким чином встановлені правила правопису незалежно від мов, на яких ці слова та назви публікуються. Це наша зброя в інформаційній війні з окупантом.