​Уряд вже декілька років є постійним клієнтом кіоску «Швидкі гроші»

Те, що сьогодні стрічка новин заповнена політичними та навколополітичними повідомленнями, влаштовує владу і минулу, і владу сьогоднішню.


Нехай краще тішаться обговоренням дикції Парубія, або кросівок першої леді, ніж хоч на крок наблизяться до розуміння того економічного п***ця, в якому перебуває Україна внаслідок п’яти років рішучих реформ та трьох років керівництва представниками вінницької школи економіки під гаслом явампокажукакстранойуправлять.

Ми ж всі бачимо, як у геометричній прогресії зростають біля метро та зупинок кіоски «Швидкі гроші», «Миттєві кредити до зарплати», але навіть у найсміливішому сні не можемо уявити, що уряд вже декілька років є постійним клієнтом такого ж кіоску, але на значно вищому рівні, і позичає там гроші під фантастичні відсотки, але не до зарплати (з зарплатами в уряду все гаразд), а до виборів.

Суми вкладень банків в ОВДЗ зросли з 101 млрд.грн. у 2013 до 418 млрд. у 2017 р.

Упродовж 2018 року державний та гарантований державою борг України зріс на 29,7 млрд. грн. (1,39%) до 2,168 трлн. грн.

У структурі державного та гарантованого державою боргу переважають коротко- та середньострокові запозичення. Пікові виплати за державним боргом припадають на 2019 рік, а загальна потреба Державного бюджету у фінансуванні в 2019 році становитиме більше 12% ВВП.

У 2018 році Уряд активно використовував внутрішній ринок запозичень з метою рефінансування зовнішньої заборгованості шляхом емісії переважно короткострокових ОВДП, номінованих в іноземній валюті.

Розміщення на первинному ринку ОВДП в іноземній валюті у 2018 році становили: $3,5 млрд. та 0,5 млрд. євро (67,5% та 44% з яких відповідно з терміном погашення до 1 року).

Станом на кінець лютого 2019 року обсяг запланованих внутрішніх запозичень на поточний рік становив 240 млрд. грн., що на 94% більше від суми запозичень, передбачених Законом про Державний бюджет на 2018 рік.

Дуже скоро – через пару місяців – з кіоску «швидкі гроші» постукають у двері боржників колектори. Ні, не так. Не постукають, а будуть грюкати ногами «добрі» дядьки з кіоску «швидкі гроші-гарячі позики». Але той, хто набрав швидких кредитів, скоріш за все, буде дууууже далеко, тому вломлюватись будуть до наших будинків. Нам розраховуватись. Ну не громадянину Великобританії Данилюку ж, і не брдошнику Гончаруку, що «курує» в АП економічний напрям і основним здобутком якого є освоєння грантових коштів?

Вихід з того жаху, який очікує країну і всіх нас, полягає лише у чітко вивіреній програмі, розробленій провідними фахівцями та інтелектуалами. Така програм наразі є лише у «Батьківщини» - це Новий курс.

Порятунок економіки зараз в руках виборця. В наших руках. Ми маємо вирішити. ДумайТе.

Вікторія Іванова, facebook.com

Фотоколаж «Конфлікти і закони»Комментарии

Комментарии отсутствуют. Возможно, ваш будет первым?

Добавить комментарий

Новости от Киноафиша.юа
Загрузка...
Загрузка...

Последние новости

Минулої доби один військовослужбовець Збройних Сил України дістав вогнепальне кульове поранення, несумісне з життям

подробнее
Конфликты и законы © 2008-2021.

Электронная версия всеукраинского юридического журнала «Конфликты и законы». Свидетельство о госрегистрации: КВ № 13326-2210Р от 19.11.2007 г. Полная или частичная перепечатка материалов сайта разрешается только после письменного согласия редакции. Внимание! Начиная с 21.11.2013 года (дня провала евроинтеграции с ЕС) редакция журнала «Конфликты и законы» (вопреки правилам правописания) оставляет за собой право публиковать слова «партия регионов» и «виктор федорович янукович» со строчной буквы. Также, начиная с 29.06.2016 года, редакция «КЗ» оставляет за собой право навсегда публиковать на своих страницах со строчной (маленькой) буквы слова (и образованные от них аббревиатуры) и словосочетания «москва», «россия», «российская федерация», «владимир путин», а вместе с ними и сокращение «роскомнадзор» (как и все прочие госучреждения рф), нарушив таким образом установленные правила правописания независимо от языков, на каких эти слова и названия публикуются. Это наше оружие в информационной войне с оккупантом.