ГПУ виявила банківських працівників, які завдали шкоди банку на суму понад 250 млн грн

rodovid bank

 
Відкрито кримінальне провадження стосовно колишніх службових осіб АТ «РОДОВІД БАНК» та одного з комерційних товариств. Відділом захисту фінансово-економічних інтересів держави Генеральної прокуратури України розпочато кримінальне провадження стосовно колишніх службових осіб АТ «РОДОВІД БАНК» та одного з комерційних товариств за ч. 5 ст. 191 Кримінального кодексу України (привласнення, розтрата майна або заволодіння ним шляхом зловживання службовим становищем в особливо великих розмірах).


Про це повідомляє прес-служба Генеральної прокуратури України, передають «Конфлікти і закони».

Встановлено, що службові особи АТ «РОДОВІД БАНК» за відсутності відповідних повноважень уклали із приватним товариством депозитний договір із суттєво завищеними відсотками.

Внаслідок таких незаконних дій банк, що має державну частку, зайво виплатив понад чверть мільярда гривень відсотків, чим завдано збитків банку в особливо великих розмірах.

Додатково: санкція цієї статті Кримінального кодексу України передбачає до 12 років позбавлення волі.



Коментарі

  +0 #1 Лох 5 авг. 2014 г., 12:59:41
Они знали что будет в стране, вот и тратили в масштабах страны.

Додати коментар

Новости от Киноафиша.юа
Загрузка...
Загрузка...

Полковник ЗСУ у запасі та військовий експерт Роман Світан у воєнному зведенні на 20 січня обговорив наступні актуальні теми:

детальніше

Опитування

Чи підтримуєте Ви мир з рашистами на умовах здачі окупованих територій?

Конфлікти і закони © 2008-2025.

Електронна версія всеукраїнського юридичного журналу «Конфлікти і закони». Свідоцтво про держреєстрацію: КВ № 13326-2210Р від 19.11.2007 р. Повний або частковий передрук матеріалів сайту дозволяється лише після письмової згоди редакції. Увага! Починаючи з 21.11.2013 року (дня провалу євроінтеграції з ЄС), редакція журналу «Конфлікти і закони» (всупереч правилам правопису) залишає за собою право публікувати слова «партія регіонів» та «віктор федорович янукович» з малої літери. Також, починаючи з 29.06.2016 року, редакція «КЗ» залишає за собою право назавжди публікувати на своїх сторінках з малої літери слова (і утворені від них абревіатури) та словосполучення «москва», «росія», «російська федерація», «володимир путін», а разом з ними і скорочення «роскомнадзор» (як і всі інші держустанови росії), порушивши таким чином встановлені правила правопису незалежно від мов, на яких ці слова та назви публікуються. Це наша зброя в інформаційній війні з окупантом.