Лондонский суд продолжил слушания по иску жены Лужкова

prodolgenie baturina

 
Лондонский суд провел сегодня заседание в связи с иском супруги бывшего мэра Москвы Юрия Лужкова Елены Батуриной к предпринимателю Александру Чистякову, с которого она требует взыскать примерно 100 млн евро. Сессия под председательством судьи Высокого суда Пола Уокера состоялась в помещениях лондонского судебного здания "Роллс билдинг" (Rolls Building).


Как стало известно ИТАР-ТАСС от источника в британских юридических кругах, на заседании сторона ответчика завершила излагать свое обращение, чтобы добиться признания того, что английский суд не имеет юрисдикции на рассмотрение данного иска. Источник отметил, что предыдущее - первое - заседание по этому вопросу состоялось еще 11 июля, но поскольку в тот день процедура не завершилась, сегодня прошла вторая часть заседания. "Слушания (по обращению) окончены, решение ожидается не ранее октября. Слушаний до октября не будет", - указал собеседник.



Коментарі

Коментарі відсутні. Можливо, ваш буде першим?

Додати коментар

Новости от Киноафиша.юа
Загрузка...
Загрузка...

Останні новини

Полковник ЗСУ у запасі та військовий експерт Роман Світан у воєнному зведенні на 20 січня обговорив наступні актуальні теми:

детальніше

Опитування

Чи підтримуєте Ви мир з рашистами на умовах здачі окупованих територій?

Конфлікти і закони © 2008-2025.

Електронна версія всеукраїнського юридичного журналу «Конфлікти і закони». Свідоцтво про держреєстрацію: КВ № 13326-2210Р від 19.11.2007 р. Повний або частковий передрук матеріалів сайту дозволяється лише після письмової згоди редакції. Увага! Починаючи з 21.11.2013 року (дня провалу євроінтеграції з ЄС), редакція журналу «Конфлікти і закони» (всупереч правилам правопису) залишає за собою право публікувати слова «партія регіонів» та «віктор федорович янукович» з малої літери. Також, починаючи з 29.06.2016 року, редакція «КЗ» залишає за собою право назавжди публікувати на своїх сторінках з малої літери слова (і утворені від них абревіатури) та словосполучення «москва», «росія», «російська федерація», «володимир путін», а разом з ними і скорочення «роскомнадзор» (як і всі інші держустанови росії), порушивши таким чином встановлені правила правопису незалежно від мов, на яких ці слова та назви публікуються. Це наша зброя в інформаційній війні з окупантом.