Колишній зять президента Казахстану здався австрійськый поліції

rahat aliev

 
Колишній зять президента Казахстану Рахат Алієв здався австрійської поліції. Про це повідомляє Agence France-Presse, передають «Конфлікти і закони».


Адвокат Алієва Манфред Айнедтер зазначив, що його підзахисний прийшов у поліцію добровільно, що свідчить про його бажання працювати зі слідством.

У 2008 році в Казахстані Рахата Алієва засудили до 40 років позбавлення волі за організацію злочинної групи, що викрадала людей, і підготовку до захоплення влади. У 2011 році суд Відня вже відмовлявся екстрадувати зятя Нурсултана Назарбаєва на батьківщину. Він був звільнений під заставу 1 млн євро.

У січні 2014 прокуратура Казахстану порушила проти Алієва нову кримінальну справу - його запідозрили в причетності до організації вбивства опозиціонера Алтинбека Сарсенбаєва, а так само його водія і охоронця. Вбивство сталося в 2006 році.

Зазначимо, що в 2002 - 2005 роках і в 2007 році Алієв був надзвичайним і повноважним послом Казахстану в Австрії.



Коментарі

Коментарі відсутні. Можливо, ваш буде першим?

Додати коментар

Новости от Киноафиша.юа
Загрузка...
Загрузка...

Останні новини

Полковник ЗСУ у запасі та військовий експерт Роман Світан у воєнному зведенні на 22 грудня обговорив наступні теми:

детальніше

Опитування

Чи підтримуєте Ви мир з рашистами на умовах здачі окупованих територій?

Конфлікти і закони © 2008-2024.

Електронна версія всеукраїнського юридичного журналу «Конфлікти і закони». Свідоцтво про держреєстрацію: КВ № 13326-2210Р від 19.11.2007 р. Повний або частковий передрук матеріалів сайту дозволяється лише після письмової згоди редакції. Увага! Починаючи з 21.11.2013 року (дня провалу євроінтеграції з ЄС), редакція журналу «Конфлікти і закони» (всупереч правилам правопису) залишає за собою право публікувати слова «партія регіонів» та «віктор федорович янукович» з малої літери. Також, починаючи з 29.06.2016 року, редакція «КЗ» залишає за собою право назавжди публікувати на своїх сторінках з малої літери слова (і утворені від них абревіатури) та словосполучення «москва», «росія», «російська федерація», «володимир путін», а разом з ними і скорочення «роскомнадзор» (як і всі інші держустанови росії), порушивши таким чином встановлені правила правопису незалежно від мов, на яких ці слова та назви публікуються. Це наша зброя в інформаційній війні з окупантом.