Родственники жертв катастрофы MH-17 подали в Евросуд на Россию

pozov mh17

 
В Европейский суд по правам человека в Страсбурге поступил иск против России от родственников жертв рейса MH-17, который сбили на Донбассе летом 2014 года. Иск подали родственники погибших из Малайзии, Австралии и Новой Зеландии. Об этом сообщает Укринформ.


«Мы можем подтвердить, что заявление против России о катастрофе рейса MH-17 было получено Секретариатом суда 9 мая 2016 года. В иске фигурируют 33 заявителя, которые являются родственниками жертв из Малайзии, Австралии и Новой Зеландии», - сообщила пресс-атташе ЕСПЧ Нина Саломон.

Она добавила, что пока не может предоставить более подробной информации о дате и времени рассмотрения иска, его перспектив и суммы компенсации, которой требуют родственники жертв.

Напомним, самолет «Малазийских авиалиний» был сбит 17 июля над Донбассом. В результате катастрофы погибли 298 человек, среди которых было 3 детей.

Ранее команда Bellingcat опубликовала отчет, в котором говорится, что Россия причастна к уничтожению пассажирского лайнера.



Коментарі

Коментарі відсутні. Можливо, ваш буде першим?

Додати коментар

Новости от Киноафиша.юа
Загрузка...
Загрузка...

Полковник ЗСУ у запасі та військовий експерт Роман Світан у воєнному зведенні на 11 вересня розповів про Курщину, Бєлгород та F-16:

детальніше
Конфлікти і закони © 2008-2024.

Електронна версія всеукраїнського юридичного журналу «Конфлікти і закони». Свідоцтво про держреєстрацію: КВ № 13326-2210Р від 19.11.2007 р. Повний або частковий передрук матеріалів сайту дозволяється лише після письмової згоди редакції. Увага! Починаючи з 21.11.2013 року (дня провалу євроінтеграції з ЄС), редакція журналу «Конфлікти і закони» (всупереч правилам правопису) залишає за собою право публікувати слова «партія регіонів» та «віктор федорович янукович» з малої літери. Також, починаючи з 29.06.2016 року, редакція «КЗ» залишає за собою право назавжди публікувати на своїх сторінках з малої літери слова (і утворені від них абревіатури) та словосполучення «москва», «росія», «російська федерація», «володимир путін», а разом з ними і скорочення «роскомнадзор» (як і всі інші держустанови росії), порушивши таким чином встановлені правила правопису незалежно від мов, на яких ці слова та назви публікуються. Це наша зброя в інформаційній війні з окупантом.