Екс-президент Єгипту Мухаммед Мурсі засуджений до довічного ув'язнення

mursi dovichne

 
Суд в Єгипті засудив колишнього президента країни Мухаммеда Мурсі до довічного ув'язнення за шпигунство на користь Катару.


Згідно з єгипетським законодавством, довічний термін означає позбавлення волі строком на 25 років. До цього терміну додали ще 15 років за аналогічні звинувачення. Таким чином, екс-президент Єгипту Мухаммед Мурсі засуджений до 40 років в'язниці, повідомляє інформагентство Анадолу.

Довічний термін суд Каїра виніс екс-президенту за керівництво організацією «Брати-мусульмани» (рішенням єгипетської влади визнана «терористичною» і діяльність її на території країни заборонена), а 15 років в'язниці він отримав за витік секретних документів в Катар.

Засідання суду транслювало єгипетське телебачення.

Ще шестеро підсудних, включаючи одного журналіста, яким також ставиться в провину «шпигунство на користь Катару», були засуджені до смертної кари, а четверо отримали різні тюремні терміни.



Коментарі

Коментарі відсутні. Можливо, ваш буде першим?

Додати коментар

Новости от Киноафиша.юа
Загрузка...
Загрузка...

Останні новини

Полковник ЗСУ у запасі та військовий експерт Роман Світан у новому воєнному зведенні на 20 листопада обговорив наступні актуальні теми:

детальніше
Конфлікти і закони © 2008-2024.

Електронна версія всеукраїнського юридичного журналу «Конфлікти і закони». Свідоцтво про держреєстрацію: КВ № 13326-2210Р від 19.11.2007 р. Повний або частковий передрук матеріалів сайту дозволяється лише після письмової згоди редакції. Увага! Починаючи з 21.11.2013 року (дня провалу євроінтеграції з ЄС), редакція журналу «Конфлікти і закони» (всупереч правилам правопису) залишає за собою право публікувати слова «партія регіонів» та «віктор федорович янукович» з малої літери. Також, починаючи з 29.06.2016 року, редакція «КЗ» залишає за собою право назавжди публікувати на своїх сторінках з малої літери слова (і утворені від них абревіатури) та словосполучення «москва», «росія», «російська федерація», «володимир путін», а разом з ними і скорочення «роскомнадзор» (як і всі інші держустанови росії), порушивши таким чином встановлені правила правопису незалежно від мов, на яких ці слова та назви публікуються. Це наша зброя в інформаційній війні з окупантом.