​Австрія відмовила в екстрадиції Фірташа - через недостатність доказів

Австрійський суд відмовив в екстрадиції українського олігарха Дмитра Фірташа до Іспанії, повідомляє АР. Фірташа підозрюють у відмиванні грошей та участі в кримінальній організації. Австрійський суд визначив, що у поданні на екстрадицію немає достатніх доказів, йдеться в повідомленні АР.


Прес-секретар суду Крістіна Зальцборн повідомила, що звинувачення проти Фірташа були «недостатньо конкретно сформульовані» і на запит Австрії про надання більшої інформації не було належної відповіді.

Прокурори Австрії можуть оскаржувати рішення в суді вищої інстанції.

В 2012 році Велике журі в США висунуло звинувачення Фірташу в тому, що він давав хабарі посадовцям, використовуючи американські банки, для того, щоб отримати права на видобуток титану в Індії.

Фірташ також, за повідомленнями, має ділові зв’язки з колишнім менеджером кампанії Дональда Трампа Полом Манафортом повідомляє «Голос Америки».

Дмитро Фірташ. Фото АР



Коментарі

Коментарі відсутні. Можливо, ваш буде першим?

Додати коментар

Новости от Киноафиша.юа
Загрузка...
Загрузка...

Останні новини

В ночь на сегодняшний день противник нанес авиационный удар по Украине с применением 3 крылатых ракет и одной противорадиолокационной ракеты

детальніше
Конфлікти і закони © 2008-2024.

Електронна версія всеукраїнського юридичного журналу «Конфлікти і закони». Свідоцтво про держреєстрацію: КВ № 13326-2210Р від 19.11.2007 р. Повний або частковий передрук матеріалів сайту дозволяється лише після письмової згоди редакції. Увага! Починаючи з 21.11.2013 року (дня провалу євроінтеграції з ЄС), редакція журналу «Конфлікти і закони» (всупереч правилам правопису) залишає за собою право публікувати слова «партія регіонів» та «віктор федорович янукович» з малої літери. Також, починаючи з 29.06.2016 року, редакція «КЗ» залишає за собою право назавжди публікувати на своїх сторінках з малої літери слова (і утворені від них абревіатури) та словосполучення «москва», «росія», «російська федерація», «володимир путін», а разом з ними і скорочення «роскомнадзор» (як і всі інші держустанови росії), порушивши таким чином встановлені правила правопису незалежно від мов, на яких ці слова та назви публікуються. Це наша зброя в інформаційній війні з окупантом.