​Австрія відмовила в екстрадиції Фірташа - через недостатність доказів

Австрійський суд відмовив в екстрадиції українського олігарха Дмитра Фірташа до Іспанії, повідомляє АР. Фірташа підозрюють у відмиванні грошей та участі в кримінальній організації. Австрійський суд визначив, що у поданні на екстрадицію немає достатніх доказів, йдеться в повідомленні АР.


Прес-секретар суду Крістіна Зальцборн повідомила, що звинувачення проти Фірташа були «недостатньо конкретно сформульовані» і на запит Австрії про надання більшої інформації не було належної відповіді.

Прокурори Австрії можуть оскаржувати рішення в суді вищої інстанції.

В 2012 році Велике журі в США висунуло звинувачення Фірташу в тому, що він давав хабарі посадовцям, використовуючи американські банки, для того, щоб отримати права на видобуток титану в Індії.

Фірташ також, за повідомленнями, має ділові зв’язки з колишнім менеджером кампанії Дональда Трампа Полом Манафортом повідомляє «Голос Америки».

Дмитро Фірташ. Фото АР



Коментарі

Коментарі відсутні. Можливо, ваш буде першим?

Додати коментар

Новости от Киноафиша.юа
Загрузка...
Загрузка...

Останні новини

Полковник ЗСУ у запасі та військовий експерт Роман Світан у воєнному зведенні на 22 грудня обговорив наступні теми:

детальніше

Опитування

Чи підтримуєте Ви мир з рашистами на умовах здачі окупованих територій?

Конфлікти і закони © 2008-2024.

Електронна версія всеукраїнського юридичного журналу «Конфлікти і закони». Свідоцтво про держреєстрацію: КВ № 13326-2210Р від 19.11.2007 р. Повний або частковий передрук матеріалів сайту дозволяється лише після письмової згоди редакції. Увага! Починаючи з 21.11.2013 року (дня провалу євроінтеграції з ЄС), редакція журналу «Конфлікти і закони» (всупереч правилам правопису) залишає за собою право публікувати слова «партія регіонів» та «віктор федорович янукович» з малої літери. Також, починаючи з 29.06.2016 року, редакція «КЗ» залишає за собою право назавжди публікувати на своїх сторінках з малої літери слова (і утворені від них абревіатури) та словосполучення «москва», «росія», «російська федерація», «володимир путін», а разом з ними і скорочення «роскомнадзор» (як і всі інші держустанови росії), порушивши таким чином встановлені правила правопису незалежно від мов, на яких ці слова та назви публікуються. Це наша зброя в інформаційній війні з окупантом.