​Суд у Празі підтвердив рішення про екстрадицію хакера Нікуліна в США

Верховний суд в Празі підтвердив рішення про екстрадицію хакера Євгена Нікуліна з Чехії в США. Там його підозрюють у зломі декількох соціальних мереж і крадіжці персональних даних. Екстрадиції Нікуліна також домагається росія, де проти нього порушено кримінальну справу, повідомляє «Голос Америки».


Остаточне рішення про видачу в США або в росію повинен прийняти міністр юстиції Чехії. Він може задовольнити запит однієї з країн, заблокувавши при цьому вимогу іншої. У травні суд у Празі ухвалив, що Нікуліна можна екстрадувати. Захист хакера відразу ж подав апеляцію.

Чеська поліція заарештувала Євгена Нікуліна у жовтні минулого року. Затримання відбулося на підставі ордера Інтерполу, виданого за запитом Сполучених Штатів.

Хакера звинувачують у викраданні інформації в інтернет-компаній LinkedIn, Dropbox і ряду інших. Його адвокати стверджують, що агенти ФБР намагалися домогтися від нього зізнань у зломі ресурсів Демократичної партії США під час президентської кампанії 2016 року.

Фото АР



Коментарі

Коментарі відсутні. Можливо, ваш буде першим?

Додати коментар

Новости от Киноафиша.юа
Загрузка...
Загрузка...

Полковник ЗСУ в запасі та військовий експерт Роман Світан у воєнному зведенні на 4 квітня обговорив наступні актуальні теми:

детальніше
Конфлікти і закони © 2008-2025.

Електронна версія всеукраїнського юридичного журналу «Конфлікти і закони». Свідоцтво про держреєстрацію: КВ № 13326-2210Р від 19.11.2007 р. Повний або частковий передрук матеріалів сайту дозволяється лише після письмової згоди редакції. Увага! Починаючи з 21.11.2013 року (дня провалу євроінтеграції з ЄС), редакція журналу «Конфлікти і закони» (всупереч правилам правопису) залишає за собою право публікувати слова «партія регіонів» та «віктор федорович янукович» з малої літери. Також, починаючи з 29.06.2016 року, редакція «КЗ» залишає за собою право назавжди публікувати на своїх сторінках з малої літери слова (і утворені від них абревіатури) та словосполучення «москва», «росія», «російська федерація», «володимир путін», а разом з ними і скорочення «роскомнадзор» (як і всі інші держустанови росії), порушивши таким чином встановлені правила правопису незалежно від мов, на яких ці слова та назви публікуються. Це наша зброя в інформаційній війні з окупантом.