​Кіпрський суд заморозив активи Ахметова на суму в 820 млн доларів

Суд на Кіпрі заморозив активи українського бізнесмена Ріната Ахметова на суму в 820 млн доларів, повідомляє в п'ятницю, 5 січня, видання Financial Times (FT), у розпорядженні якого опинилося рішення суду. Постанова була винесена через тривалу суперечку про приватизацію найбільшого в Україні оператора фіксованого зв'язку «Укртелеком», повідомляє DW.


За версією компанії Raga Establishment, яка виступила обвинувачем на суді, Ахметов придбав у них «Укртелеком» за 860 млн доларів в 2013 році, проте, виплативши 100 млн, припинив платежі. На даний момент незрозуміло, яким чином арешт активів бізнесмена може відбитися на його праві володіння компанією, пише FT.

Під арешт, зокрема, потенційно потрапляє і лондонська квартира Ахметова, яка на момент покупки була найдорожчою приватною нерухомістю у Великобританії. Український бізнесмен може оскаржити рішення суду до 8 січня. Представник Ахметова відмовився відповідати на питання FT про арешт активів бізнесмена.

Постанова кіпрського суду означає, що тепер заарештовано майно трьох з п'яти найбагатших олігархів України. Так, в грудні Високий суд Лондона розпорядився заморозити активи на суму понад 2,5 млрд доларів у двох колишніх власників українського ПриватБанку - Ігоря Коломойського і Геннадія Боголюбова.

Власник «Систем Кепітал Менеджмент» (СКМ) Рінат Ахметов, чий статок до збройного конфлікту в Донбасі оцінювався в 20 млрд доларів, кілька років тому входив до сотні найбагатших людей світу. Після того, як бізнес-імперія Ахметова виявилася розділена лінією розмежування в Донбасі, його справи різко погіршилися. До нинішнього арешту активів його статки оцінювалися в 4,6 млрд доларів, стверджує FT.

Фото DW



Коментарі

Коментарі відсутні. Можливо, ваш буде першим?

Додати коментар

Новости от Киноафиша.юа
Загрузка...
Загрузка...

Останні новини

Полковник ЗСУ у запасі та військовий експерт Роман Світан у новому воєнному зведенні на 22 листопада обговорив наступні актуальні фронтові теми:

детальніше
Конфлікти і закони © 2008-2024.

Електронна версія всеукраїнського юридичного журналу «Конфлікти і закони». Свідоцтво про держреєстрацію: КВ № 13326-2210Р від 19.11.2007 р. Повний або частковий передрук матеріалів сайту дозволяється лише після письмової згоди редакції. Увага! Починаючи з 21.11.2013 року (дня провалу євроінтеграції з ЄС), редакція журналу «Конфлікти і закони» (всупереч правилам правопису) залишає за собою право публікувати слова «партія регіонів» та «віктор федорович янукович» з малої літери. Також, починаючи з 29.06.2016 року, редакція «КЗ» залишає за собою право назавжди публікувати на своїх сторінках з малої літери слова (і утворені від них абревіатури) та словосполучення «москва», «росія», «російська федерація», «володимир путін», а разом з ними і скорочення «роскомнадзор» (як і всі інші держустанови росії), порушивши таким чином встановлені правила правопису незалежно від мов, на яких ці слова та назви публікуються. Це наша зброя в інформаційній війні з окупантом.