​У Канаді судять вбивцю мусульман - Олександра Біссоннетта

У Канаді розпочався суд над Олександром Біссоннеттом, який застрелив в минулому році шість прихожан в мечеті Квебека. Суддя Франсуа Хуот зачитав обвинувальний висновок у відношенні 28-річного Біссоннетта. Раніше підсудний притягувався до кримінальної відповідальності за 12 злочинів, включаючи шість вбивств першого ступеня.


Суддя запросив на процес більш 600 потенційних членів журі присяжних, що в три рази більше їх звичайного числа. Очікується, що слухання у справі Біссоннетта триватимуть протягом двох місяців, повідомляє турецьке інформагентство «Анадолу».

Суддя заборонив телетрансляцію процесу, щоб вона не могла вплинути на вердикт присяжних.

29 січня 2017 року Олександра Біссоннетт відкрив вогонь по прихожанах мечеті міста Квебек. У результаті загинули шість і поранення отримали вісім осіб. Біссоннетт зник з місця злочину і пізніше був затриманий поліцією, після чого зізнався у скоєному.

Фото aa.com.tr



Коментарі

Коментарі відсутні. Можливо, ваш буде першим?

Додати коментар

Новости от Киноафиша.юа
Загрузка...
Загрузка...

Останні новини

За минувшие сутки рашисты ударили Искандером по железной дороге в Смиле - поражена гражданская инфраструктура и логистические сообщения

детальніше
Конфлікти і закони © 2008-2024.

Електронна версія всеукраїнського юридичного журналу «Конфлікти і закони». Свідоцтво про держреєстрацію: КВ № 13326-2210Р від 19.11.2007 р. Повний або частковий передрук матеріалів сайту дозволяється лише після письмової згоди редакції. Увага! Починаючи з 21.11.2013 року (дня провалу євроінтеграції з ЄС), редакція журналу «Конфлікти і закони» (всупереч правилам правопису) залишає за собою право публікувати слова «партія регіонів» та «віктор федорович янукович» з малої літери. Також, починаючи з 29.06.2016 року, редакція «КЗ» залишає за собою право назавжди публікувати на своїх сторінках з малої літери слова (і утворені від них абревіатури) та словосполучення «москва», «росія», «російська федерація», «володимир путін», а разом з ними і скорочення «роскомнадзор» (як і всі інші держустанови росії), порушивши таким чином встановлені правила правопису незалежно від мов, на яких ці слова та назви публікуються. Це наша зброя в інформаційній війні з окупантом.