​На уламках президентського літака у смоленській катастрофі виявлені сліди вибухівки

На багатьох уламках польського президентського літака Ту-154М, що розбився 10 квітня 2010 року неподалік Смоленська, а також останках щонайменше однієї жертви, виявлені сліди вибухових речовин. Про це у вівторок, 5 червня, повідомила у прес-релізі Підкомісія з повторного розслідування причин смоленської авіакатастрофи, повідомляє Польське радіо.


Підкомісія з повторного розслідування причин авіакатастрофи повідомила, що завершено вивчення речових доказів і результатів експертиз, що стосуються ідентифікації вибухових речовин на місці падіння польського літака Ту-154М у квітні 2010 року. Водночас у підкомісії заявили, що немає жодних доказів наявності вибухових речовин у землі на місці падіння машини.

Нагадаємо, в результаті катастрофи Ту-154м під час приземлення на смоленський аеродром «Сєвєрний» 10 квітня 2010 загинуло 96 осіб, зокрема, президент Польщі Лєх Качинський і члени офіційної делегації, що прямувала в Катинь для участі в пам’ятних заходах, приурочених до катинського розстрілу.

Фото Wikimedia Commons



Коментарі

Коментарі відсутні. Можливо, ваш буде першим?

Додати коментар

Новости от Киноафиша.юа
Загрузка...
Загрузка...

Останні новини

Вчера поздно вечером враг атаковал многострадальный Харьков. Также в 7 часов утра были нанесені ракетные ударі по Одессе и предместью города Сумы

детальніше
Конфлікти і закони © 2008-2024.

Електронна версія всеукраїнського юридичного журналу «Конфлікти і закони». Свідоцтво про держреєстрацію: КВ № 13326-2210Р від 19.11.2007 р. Повний або частковий передрук матеріалів сайту дозволяється лише після письмової згоди редакції. Увага! Починаючи з 21.11.2013 року (дня провалу євроінтеграції з ЄС), редакція журналу «Конфлікти і закони» (всупереч правилам правопису) залишає за собою право публікувати слова «партія регіонів» та «віктор федорович янукович» з малої літери. Також, починаючи з 29.06.2016 року, редакція «КЗ» залишає за собою право назавжди публікувати на своїх сторінках з малої літери слова (і утворені від них абревіатури) та словосполучення «москва», «росія», «російська федерація», «володимир путін», а разом з ними і скорочення «роскомнадзор» (як і всі інші держустанови росії), порушивши таким чином встановлені правила правопису незалежно від мов, на яких ці слова та назви публікуються. Це наша зброя в інформаційній війні з окупантом.