​Манафорт заробив в Україні більше 60 мільйонів доларів, вкрадених януковичем у українців

Колишній керівник виборчої кампанії Дональда Трампа Пол Манафорт, згідно з документами, оприлюдненими напередодні судового засідання в м. Александрія, Вірджинія, заробив понад 60 мільйонів доларів, працюючи політичним консультантом, або політтехнологом, повідомляє «Голос Америки».


Прокуратура планує довести, що Манафорт не сплатив податки зі значної частини свого прибутку в Україні. За кілька днів до судового засідання між юристами Манафорта і командою прокурора Мюллера розгорілася суперечка щодо доцільності долучення до матеріалів справи 474 сторінок, які детального ілюструють роботу Манафорта та його колег в Україні. Юристи Манафорта стверджують, що це - «нерелевантні, зайві докази, які будуть упереджувати присяжних та на вивчення яких піде багато часу».

Прокуратура, у свою чергу, зазначає, що матеріали, оприлюднені наприкінці минулого тижня, «демонструють обсяг роботи, яку виконував Манафорт».

Фото Alexandria Virdginia Detention Center



Коментарі

Коментарі відсутні. Можливо, ваш буде першим?

Додати коментар

Новости от Киноафиша.юа
Загрузка...
Загрузка...

Останні новини

Полковник ЗСУ у запасі та військовий експерт Роман Світан у новому воєнному зведенні на 22 листопада обговорив наступні актуальні фронтові теми:

детальніше
Конфлікти і закони © 2008-2024.

Електронна версія всеукраїнського юридичного журналу «Конфлікти і закони». Свідоцтво про держреєстрацію: КВ № 13326-2210Р від 19.11.2007 р. Повний або частковий передрук матеріалів сайту дозволяється лише після письмової згоди редакції. Увага! Починаючи з 21.11.2013 року (дня провалу євроінтеграції з ЄС), редакція журналу «Конфлікти і закони» (всупереч правилам правопису) залишає за собою право публікувати слова «партія регіонів» та «віктор федорович янукович» з малої літери. Також, починаючи з 29.06.2016 року, редакція «КЗ» залишає за собою право назавжди публікувати на своїх сторінках з малої літери слова (і утворені від них абревіатури) та словосполучення «москва», «росія», «російська федерація», «володимир путін», а разом з ними і скорочення «роскомнадзор» (як і всі інші держустанови росії), порушивши таким чином встановлені правила правопису незалежно від мов, на яких ці слова та назви публікуються. Це наша зброя в інформаційній війні з окупантом.