Ахметов фінансував роботу Манафорта з партією регіонів в Україні - суд США
- Подробиці
- Опубліковано 01.08.2018 13:32
-
Автор: Конфликты и законы Конфлікти і закони
- Переглядів: 1600
Українська політика буде провідною темою слухань упродовж другого дня суду над Полом Манафортом, колишнім радником віктора януковича і головою виборчого штабу Дональда Трампа. Першим свідком прокуратури у середу буде політичний консультант Деніел Рабін, який працював над виробництвом політичної телереклами для України. Други свідком має бути агент Федерального бюро розслідувань, ім’я якого не було назване, повідомляє «Голос Америки».
У перший день процесу у місті Александрія свідок прокуратури - політичний консультант Тед Девін, як повідомляє Reuters, сказав, що фінансував співпрацю Манафорта з партією регіонів та з віктором януковичем український олігарх Рінат Ахметов.
Девін, відповідаючи у вівторок на запитання упродовж години, сказав, що Манафорт використовував опитування й цілеспрямовану політичну рекламу для підвищення популярності підтримуваного росією віктора януковича та його перемоги на президентських виборах 2010 року.
Прокуратура у перший день слухань заявила, що Манафорт отримав з України принаймні 60 мільйонів доларів, які він приховав від оподаткування.
Манафорт відкидає усі обвинувачення.
Адвокати Манафорта у вступному слові назвали свого підзахисного талановитим консультантом, який досяг вершин в американських та міжнародних політичних колах. Вони доводять, що він не мав намірів приховувати інформацію від американської податкової служби, і що його зрадив колишній бізнес-партнер Рік Ґейтс.
Адвокат Томас Зенле дав зрозуміти, що захист буде зосереджуватися на критиці Ґейтса, який раніше визнав себе винним у висунутих проти нього обвинуваченнях і співпрацює з прокуратурою.
Адвокати звинувачують Ґейтса у нечесності, привласненні грошей партнера і в поданні неточної інформації бухгалтерам, які готували податкові декларації Пола Манафорта.
Очікують, що процес триватиме принаймні три тижні, і Манафорту загрожує до 30 років ув’язнення.
Підсудний також заперечує інше подання у федеральному суді столиці - Вашингтона, де його, зокрема, обвинувачено у незареєстрованій лобістській роботі у США.
Судові подання стали результатом роботи спеціальної прокуратури Роберта Мюллера, що з’ясовує, чи вступали представники виборчої команди Трампа у змову з росією у намаганні вплинути на результати президентських виборів у США.
Манафорт співпрацював з партією регіонів з 2006 до 2015 року, а згодом 2016 року працював у виборчому штабі Дональда Трампа, очолюючи його упродовж трьох місяців.
У час роботи Манафорта в команді Трампа Республіканська партія США змінила формулювання у партійному маніфесті, відмовившись від жорсткого осуду росії за її агресію щодо України.
У червні 2016 Манафорт був одним з учасників зустрічі у Нью-Йорку з російською юристкою, яка обіцяла представникам штабу Трампа компрометуючу інформацію про його суперницю на виборах, Гілларі Клінтон.
Президент Трамп неодноразово звинувачував розслідування спеціального прокурора Роберта Мюллера у політично вмотивованому «полюванні на відьом» і відкидав припущення про змову представників його виборчої кампанії з росією.
Фото Reuters
Також з цієї категорії...

После отречения от престола Бенедикт...
12 февр. 2013 г.

В Австрії заарештовано майно сина...
22 июл. 2014 г.

Апеляційний суд Афін ухвалив екстрадувати...
6 дек. 2016 г.
Набираючі популярність...

Як Зеленський та «триста єврейців»...
10 апр. 2025 г.

Збито 85 ворожих БпЛА, 49...
10 апр. 2025 г.

Колишній голова Державної фіскальної служби...
10 апр. 2025 г.
Останні новини
Полковник ЗСУ у запасі та військовий експерт Роман Світан разом із ведучим Ігорем Гаврищаком у воєнному зведенні за 10 квітня обговорили наступні теми:
Коментарі