​Суд у Гаазі замінив покарання для «боснійського м’ясника» з 40 років на довічне ув’язнення

Судді апеляційного суду ООН у Гаазі змінили покарання для 73-річного екс-лідера боснійських сербів Радована Караджича. Покарання у вигляді 40 років ув’язнення суд замінив на довічне ув’язнення. Рішення було схвалене після того, як судді відхилили апеляцію Караджича щодо вироку, винесеного в 2016 році, повідомляє Польське радіо.


Суд постановив, що попереднє рішення було надто м’яким з огляду на тягар злочину та відповідальність, яку Караджич повинен понести. Колишній лідер боснійських сербів був визнаний винним у воєнних злочинах, геноциді боснійських мусульман і злочинах проти людяності.

Серед іншого, він винен у масовому вбивстві в Сребрениці у 1995 році під час війни в колишній Югославії. З 12 по 16 липня відбулися масові розстріли понад 8 тисяч чоловіків і хлопчиків-мусульман, які були вчинені сербськими воєнізованими формуваннями.

Різанина в Сребрениці вважається найбільшим геноцидом в Європі після Другої світової війни.

Радован Караджич. Фото 24tv.ua



Коментарі

Коментарі відсутні. Можливо, ваш буде першим?

Додати коментар

Новости от Киноафиша.юа
Загрузка...
Загрузка...

Полковник ЗСУ у запасі та військовий експерт Роман Світан у новому воєнному зведенні на 22 листопада обговорив наступні актуальні фронтові теми:

детальніше
Конфлікти і закони © 2008-2024.

Електронна версія всеукраїнського юридичного журналу «Конфлікти і закони». Свідоцтво про держреєстрацію: КВ № 13326-2210Р від 19.11.2007 р. Повний або частковий передрук матеріалів сайту дозволяється лише після письмової згоди редакції. Увага! Починаючи з 21.11.2013 року (дня провалу євроінтеграції з ЄС), редакція журналу «Конфлікти і закони» (всупереч правилам правопису) залишає за собою право публікувати слова «партія регіонів» та «віктор федорович янукович» з малої літери. Також, починаючи з 29.06.2016 року, редакція «КЗ» залишає за собою право назавжди публікувати на своїх сторінках з малої літери слова (і утворені від них абревіатури) та словосполучення «москва», «росія», «російська федерація», «володимир путін», а разом з ними і скорочення «роскомнадзор» (як і всі інші держустанови росії), порушивши таким чином встановлені правила правопису незалежно від мов, на яких ці слова та назви публікуються. Це наша зброя в інформаційній війні з окупантом.