​Суд у Гаазі замінив покарання для «боснійського м’ясника» з 40 років на довічне ув’язнення

Судді апеляційного суду ООН у Гаазі змінили покарання для 73-річного екс-лідера боснійських сербів Радована Караджича. Покарання у вигляді 40 років ув’язнення суд замінив на довічне ув’язнення. Рішення було схвалене після того, як судді відхилили апеляцію Караджича щодо вироку, винесеного в 2016 році, повідомляє Польське радіо.


Суд постановив, що попереднє рішення було надто м’яким з огляду на тягар злочину та відповідальність, яку Караджич повинен понести. Колишній лідер боснійських сербів був визнаний винним у воєнних злочинах, геноциді боснійських мусульман і злочинах проти людяності.

Серед іншого, він винен у масовому вбивстві в Сребрениці у 1995 році під час війни в колишній Югославії. З 12 по 16 липня відбулися масові розстріли понад 8 тисяч чоловіків і хлопчиків-мусульман, які були вчинені сербськими воєнізованими формуваннями.

Різанина в Сребрениці вважається найбільшим геноцидом в Європі після Другої світової війни.

Радован Караджич. Фото 24tv.ua



Коментарі

Коментарі відсутні. Можливо, ваш буде першим?

Додати коментар

Новости от Киноафиша.юа
Загрузка...
Загрузка...

Останні новини

Вчера поздно вечером враг атаковал многострадальный Харьков. Также в 7 часов утра были нанесені ракетные ударі по Одессе и предместью города Сумы

детальніше
Конфлікти і закони © 2008-2024.

Електронна версія всеукраїнського юридичного журналу «Конфлікти і закони». Свідоцтво про держреєстрацію: КВ № 13326-2210Р від 19.11.2007 р. Повний або частковий передрук матеріалів сайту дозволяється лише після письмової згоди редакції. Увага! Починаючи з 21.11.2013 року (дня провалу євроінтеграції з ЄС), редакція журналу «Конфлікти і закони» (всупереч правилам правопису) залишає за собою право публікувати слова «партія регіонів» та «віктор федорович янукович» з малої літери. Також, починаючи з 29.06.2016 року, редакція «КЗ» залишає за собою право назавжди публікувати на своїх сторінках з малої літери слова (і утворені від них абревіатури) та словосполучення «москва», «росія», «російська федерація», «володимир путін», а разом з ними і скорочення «роскомнадзор» (як і всі інші держустанови росії), порушивши таким чином встановлені правила правопису незалежно від мов, на яких ці слова та назви публікуються. Це наша зброя в інформаційній війні з окупантом.