​Манафорт у третьому судовому процесі знову не визнає себе винним за звинуваченнями у шахрайстві

Пол Манафорт заявив про свою невинуватість у верховному суді штату Нью-Йорк за обвинуваченням у шахрайстві з іпотекою, фальсифікації бізнес-документів та іншими обвинуваченнями. Це вже третя справа проти колишнього голови кампанії Трампа, повідомляє «Голос Америки».


Як зазначає видання The New York Times, нова серія обвинувачень проти Манафорта є спробою окружного прокурора Мангеттена «запевнитися, що пан Манафорт буде за ґратами, якщо навіть буде помилуваний за федеральні злочини».

ЗМІ США часто піднімають тему можливого помилування Манафорта президентом США Дональдом Трампом. Сам президент США раніше заявляв, що не задумувався про помилування Пола Манафорта.

Наразі Манафорт відбуває термін у 7,5 років за шахрайство з податками, банківське шахрайство та порушення, пов'язані з лобіюванням в інтересах закордонних урядів у США. Його заарештували рік тому.

Як пише The New York Times, адвокат Манафорта просить відхилити обвинувачення на підставі того, що його клієнта вже судили за тими самими обвинуваченнями.

Пол Манафорт у суді Нью-Йорка. Фото АР



Коментарі

Коментарі відсутні. Можливо, ваш буде першим?

Додати коментар

Новости от Киноафиша.юа
Загрузка...
Загрузка...

Полковник ЗСУ у запасі та військовий експерт Роман Світан у новому воєнному зведенні на 20 листопада обговорив наступні актуальні теми:

детальніше
Конфлікти і закони © 2008-2024.

Електронна версія всеукраїнського юридичного журналу «Конфлікти і закони». Свідоцтво про держреєстрацію: КВ № 13326-2210Р від 19.11.2007 р. Повний або частковий передрук матеріалів сайту дозволяється лише після письмової згоди редакції. Увага! Починаючи з 21.11.2013 року (дня провалу євроінтеграції з ЄС), редакція журналу «Конфлікти і закони» (всупереч правилам правопису) залишає за собою право публікувати слова «партія регіонів» та «віктор федорович янукович» з малої літери. Також, починаючи з 29.06.2016 року, редакція «КЗ» залишає за собою право назавжди публікувати на своїх сторінках з малої літери слова (і утворені від них абревіатури) та словосполучення «москва», «росія», «російська федерація», «володимир путін», а разом з ними і скорочення «роскомнадзор» (як і всі інші держустанови росії), порушивши таким чином встановлені правила правопису незалежно від мов, на яких ці слова та назви публікуються. Це наша зброя в інформаційній війні з окупантом.