​Колишнього популярного критика Трампа засудили за вимагання мільйонів доларів у компанії Nike

Американського адвоката Майкла Авенатті, який у недалекому минулому здобув популярність критикою тодішнього президента США Дональда Трампа, засудили до 2,5 років ув'язнення за спробу вимагання до 25 мільйонів доларів у компанії Nike, якій від погрожував поширенням шкідливої для неї інформації. Про це повідомляють ЗМІ, пише «Голос Америки».


Авенатті протягом певного часу заявляв, що може балотуватись у президенти США від Демократичної партії. Він часто з'являвся у ЗМІ США із коментарями, спрямованими проти Дональда Трампа.

Новини про засудження Авенатті обростають коментарями. При цьому низка оглядачів звертають увагу на те, що у минулому адвоката підносили у провідних ЗМІ.

«Просто нагадую, що канали CNN, MSNBC, ABC, CBS та NBC між 7-м та 15 березня 2018-го року показали Авенатті, нині засудженого злочинця, 147 разів, - твітує дописувач консервативного американського видання The Washington Examiner Бекет Адамс. - Найсмішніше, що Авенатті заявив у суді, що підлабузництво щодо нього у ЗМІ переконало його, що він недоторканий».

Том Беван, співзасновник консервативного видання RealClearPolitics вказує, що «канали CNN та MSNBC підлизувались до цього покидька, славили його та перетворили його на національну знаменитість».

«Авенатті не надто важлива фігура у сучасній історії, але він є архетипом певного виду тенденції лібералів перетворювати бюрократичних інсайдерів, які перебувають на їх боці, на супергероїв та об'єкти поклоніння і, схоже, надто часто це шкодить їм самим», - твітує Дерек Томпсон з видання The Atlantic.

«Суддя назвав дії Авенатті кричущими», - пише журналіст каналу NBC Том Вінтер.

«Пан Авенатті сп'янів від сили свого становища, чи від того, що він вважав силою свого становища. Він став тим, хто чинить так, ніби закони та правила, які стосуються усіх, не стосуються його», - наводить слова судді журналіст видання The Washington Post Девлін Барретт.

У 2019-му році Авенатті звинуватили у вимаганні у компанії Nike мільйонів доларів. Як повідомляла одна із заяв Мін'юсту США, Авенатті вимагав понад 20 мільйонів доларів у компанії Nike, погрожуючи у разі невиплати оприлюднити у ході прес-конференції інформацію, яка, за його словами, завдала би мільярдних збитків Nike. При цьому Авенатті наполягав на тому, що його заяви викликають надзвичайну увагу у ЗМІ і як «сніжний ком» потягнуть за собою інші шкідливі для компанії наслідки. Авенатті заявляв, що представляє клієнта, який вимагав відшкодування з боку компанії, але при цьому Авенатті вимагав виплат собі особисто та своєму партнеру, а не їхньому клієнту.

Майк Авенатті. Фото Reuters



Коментарі

Коментарі відсутні. Можливо, ваш буде першим?

Додати коментар

Новости от Киноафиша.юа
Загрузка...
Загрузка...

Останні новини

Этой ночью рашисты провели 10-часовую «шахедную» атаку по Украине - всего 13 «шахедов» было выпущено противником, все 13 БпЛА сбиты силами ПВО

детальніше
Конфлікти і закони © 2008-2024.

Електронна версія всеукраїнського юридичного журналу «Конфлікти і закони». Свідоцтво про держреєстрацію: КВ № 13326-2210Р від 19.11.2007 р. Повний або частковий передрук матеріалів сайту дозволяється лише після письмової згоди редакції. Увага! Починаючи з 21.11.2013 року (дня провалу євроінтеграції з ЄС), редакція журналу «Конфлікти і закони» (всупереч правилам правопису) залишає за собою право публікувати слова «партія регіонів» та «віктор федорович янукович» з малої літери. Також, починаючи з 29.06.2016 року, редакція «КЗ» залишає за собою право назавжди публікувати на своїх сторінках з малої літери слова (і утворені від них абревіатури) та словосполучення «москва», «росія», «російська федерація», «володимир путін», а разом з ними і скорочення «роскомнадзор» (як і всі інші держустанови росії), порушивши таким чином встановлені правила правопису незалежно від мов, на яких ці слова та назви публікуються. Це наша зброя в інформаційній війні з окупантом.