«УДАР» закликає Попова не робити популістських заяв, а здійснити реальне зниження тарифів

Наталія Новак. Фото прес-служби партії «УДАР»Заяви Олександра Попова про те, що столична влада не буде підвищувати тарифи на воду, є нічим іншим, як передвиборчим піаром. До того ж, як зазначає заступник голови фракції «УДАР» у Київраді Наталія Новак, питання тарифів взагалі не належить до компетенції КМДА.

«У віданні органів місцевого самоврядування сьогодні залишаються виключно тарифи на утримання будинків та прибудинкової території. А Олександр Попов намагається зробити гарне обличчя при поганій грі, адже Національна комісія, що здійснює державне регулювання у сфері комунальних послуг, уже підвищила тарифи. І таке рішення дуже невигідне владі перед майбутніми виборами. Тому чиновники й вдаються сьогодні до популістських заяв», - говорить Наталія Новак.

Натомість депутати від «УДАРу» закликають столичних чиновників перейти від голослівних обіцянок до конкретних дій та якомога швидше віднайти в бюджеті необхідні кошти для компенсації  різниці в тарифах.

«Ця сума повинна бути закладена відразу в повному обсязі. Аби не вийшло так, що за нинішніми тарифами кияни платитимуть лише до виборів, а після них – отримають «сюрприз» від влади. Особливо враховуючи, що кожного року бюджет столиці недовиконується на мільярди гривень і коштів на компенсацію тарифів у майбутньому може не бути», - заявляє Наталія Новак.

Крім того, в «УДАРі» наполягають, аби столична влада відійшла від практики розподілу тарифів залежно від дати оплати – до 20-го чи після 20-го числа кожного місяця: «Чому всі, хто сплачує після цієї дати, мають викладати більшу суму? Такі дії столичної влади не передбачені законом».

А пропозиція Олександра Попова провести громадські обговорення тарифів викликає здивування, адже також не передбачена законодавством, відповідно – не матиме жодних правових наслідків для зниження тарифів.

Депутати від «УДАРу» хочуть, аби КМДА відповіла на питання, чому національний регулятор встановив тарифи на водопостачання у розмірі 1,49 грн. та водовідведення – 1,16 грн., а кияни вже давно платять по 1,98 грн. та 1,52 грн. відповідно. «Очевидно, що за кожен кубометр води мешканці столиці ще до подорожчання переплачували 72 копійки. І відповідальність за це мають нести саме столичні чиновники», - додає Наталія Новак.



Коментарі

Коментарі відсутні. Можливо, ваш буде першим?

Додати коментар

Новости от Киноафиша.юа
Загрузка...
Загрузка...

Останні новини

Полковник ЗСУ у запасі та військовий експерт Роман Світан у новому воєнному зведенні на 7 листопада обговорив наступні актуальні теми:

детальніше

Опитування

Чи підтримуєте Ви ідею влади продавати українські безпілотники за кордон?

Конфлікти і закони © 2008-2024.

Електронна версія всеукраїнського юридичного журналу «Конфлікти і закони». Свідоцтво про держреєстрацію: КВ № 13326-2210Р від 19.11.2007 р. Повний або частковий передрук матеріалів сайту дозволяється лише після письмової згоди редакції. Увага! Починаючи з 21.11.2013 року (дня провалу євроінтеграції з ЄС), редакція журналу «Конфлікти і закони» (всупереч правилам правопису) залишає за собою право публікувати слова «партія регіонів» та «віктор федорович янукович» з малої літери. Також, починаючи з 29.06.2016 року, редакція «КЗ» залишає за собою право назавжди публікувати на своїх сторінках з малої літери слова (і утворені від них абревіатури) та словосполучення «москва», «росія», «російська федерація», «володимир путін», а разом з ними і скорочення «роскомнадзор» (як і всі інші держустанови росії), порушивши таким чином встановлені правила правопису незалежно від мов, на яких ці слова та назви публікуються. Це наша зброя в інформаційній війні з окупантом.