Працівника Київського СІЗО засуджено до 5 років позбавлення волі за розповсюдження наркотиків серед ув’язнених

Працівника Київського СІЗО засуджено до 5 років позбавлення волі за розповсюдження наркотиків серед ув’язненихШевченківським районним судом м. Києва ухвалено вирок стосовно колишнього працівника Київського СІЗО, який розповсюджував наркотичні речовини на території слідчого ізолятора.

Колишній молодший інспектор ІІ категорії відділу режиму та охорони Лук’янівського СІЗО за грошову винагороду доставляв ув'язненим наркотичні засоби (метадон). Його було затримано під час чергової спроби пронести на територію слідчого ізолятора наркотики, які він заховав в особистих речах.

Інспектора слідчого ізолятора визнано винним та засуджено до 5 років позбавлення волі.

Загалом, в минулому році прокуратурою Шевченківського району столиці порушено і скеровано до суду 5 кримінальних справ стосовно працівників Київського слідчого ізолятора, викритих у розповсюдженні наркотичних речовин серед ув’язнених, повідомляє прес-служба Прокуратури міста Києва.



Коментарі

Коментарі відсутні. Можливо, ваш буде першим?

Додати коментар

Новости от Киноафиша.юа
Загрузка...
Загрузка...

Полковник ЗСУ у запасі та військовий експерт Роман Світан у новому воєнному зведенні на 7 листопада обговорив наступні актуальні теми:

детальніше

Опитування

Чи підтримуєте Ви ідею влади продавати українські безпілотники за кордон?

Конфлікти і закони © 2008-2024.

Електронна версія всеукраїнського юридичного журналу «Конфлікти і закони». Свідоцтво про держреєстрацію: КВ № 13326-2210Р від 19.11.2007 р. Повний або частковий передрук матеріалів сайту дозволяється лише після письмової згоди редакції. Увага! Починаючи з 21.11.2013 року (дня провалу євроінтеграції з ЄС), редакція журналу «Конфлікти і закони» (всупереч правилам правопису) залишає за собою право публікувати слова «партія регіонів» та «віктор федорович янукович» з малої літери. Також, починаючи з 29.06.2016 року, редакція «КЗ» залишає за собою право назавжди публікувати на своїх сторінках з малої літери слова (і утворені від них абревіатури) та словосполучення «москва», «росія», «російська федерація», «володимир путін», а разом з ними і скорочення «роскомнадзор» (як і всі інші держустанови росії), порушивши таким чином встановлені правила правопису незалежно від мов, на яких ці слова та назви публікуються. Це наша зброя в інформаційній війні з окупантом.